logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Oleg Skripka ''Vopli Vidopljasova''

L 1.10.2022 18:00 - P 2.10.2022 23:59
23.75 - 40.70
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Hea piletiostja! 

Teatame, et kahjuks artisti Oleg Skripka kogu tuur Balti riikides lükkub edasi. Korraldaja ja artisti managerid lepivad kokku uue võimaliku kontserdi kuupäeva Tallinnas ja Narvas.

Piletilevi peatab ajutiselt piletite müügi, kuni selguvad uued kuupäevad.

Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale. Vahetada ei ole vaja.  

Informatsiooni saamisel lisame info oma kodulehele ning teavitame PDF-piletite omanikke kirja teel.

Kõik piletidega seotud küsimused lahendatakse pärast uue informatsiooni saamist.

Küsimuste korral palume pöörduda korraldaja poole:

Alisagroup OÜ

avenue66@mail.ru

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ja ootame Teid kontserdile uuel kuupäeval!

OLEG SKRYPKA

Oleg Skrypka on Ukraina rokkmuusik, Ukraina roki rajaja, näitleja, helilooja, mitmete festivalide ja  kultuuriprojektide algataja.
Tema ansambel „Воплі Відоплясова“ seisis Ukraina moodsa muusika päritolu juures ja tegelikult laulis grupi juht Oleg Skrypka esimesena ukraina keeles rokki. Tema bändi laule laulavad miljonid ning bändi eripäraks on live-esinemiste plahvatuslik energia ja veenev patriotism.

OLEG SKRYPKA JA RAHVUSVAHELINE RAHVAPILLIDE ORKESTER (NAONI)

Orkester NAONI (Національниц Академічний Оркестр Народних Інструментів) on Ukraina juhtiv riiklik ansambel. Orkestril on toimunud üle 5000 kontserdi kõikidel mandritel. Orkester NAONI tasakaalustab oskuslikult rahvapäraseid motiive ja muusikat, mida armastatakse kõikjal maailmas. Nende kontserdikava aluseks on riigi kõigi piirkondade rahvalik instrumentaalmuusika, klassikalised teosed ja maailmahitid.

Zabava Jazz Cabaret on Oleg Skrypka kunstiline etendus retro-jazzi, ukraina romantika, prantsuse šansooni ja rock’n’rolli segust.
"Jazz Cabaret Zabava" repertuaaris on Bohdan Vesolovski laulud, tuntuimad maailma- ja Ukraina hitid ("Fever", "Tombe La Neige", "Hotel California", "Cheremshina"), aga ka „Воплі Відоплясова“ kuulsaimad hitid ( "Kevad", "Tantsud", "Sünnipäev") originaalsetes jazziseadetes.

LE GRAND ORCHESTRA

Le Grand Orchestra on üks edukamaid Ukraina etnoprojekte. See sisaldab Ukraina parimat etnilist muusikat. Le Grand Orchestra on kombinatsioon drive’ist ja laulusõnadest, rahvalike bestsellerite ümbertõlgendusi rumba ja bluusi rütmides.
Le Grand Orchestra miksib esinemise ajal prantsuse šansooni, lugusid „Воплі Відоплясова" repertuaarist, kavereid maailma rokkballaadidest ja Ukraina 70ndate pophitte. Niisiis, kultuslik "Vesna" kõlab etniliselt, "Tombe la neige" võtab pulmavariandi, "Cheremshina" õitseb bluusi rütmis ning klassikalisele „Їхали козаки" lisavad trompetid ja taldrikud mahlasust.

Oleg Skrypka läheb heategevuslikule kontsertreisile, et tõsta välismaal elavate ukrainlaste isamaalist vaimu ja ühendada kõikki edumeelsed jõude Euroopas.

Meil on kultuuriline missioon, nii et las Ukraina laul kõlab kõikjal ning tõe ja alistamatu vabaduse sõnad kajavad kõigi edumeelsete riikide elanike südametes sel raskel Venemaa agressiooni ajal Ukraina vastu.

Üritused

Üritusi ei leitud
Üritus on peatatud Oleg Skripka ''Vopli Vidopljasova'' PeatatudPeatatudOleg Skripka ''Vopli Vidopljasova'' Cathouse Nightclub & Concert Hall, Eesti
Üritus on peatatud Oleg Skripka ''Vopli Vidopljasova'' PeatatudPeatatudOleg Skripka ''Vopli Vidopljasova'' Vaba Lava Narva teatrikeskus, Eesti
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti