logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

OneRepublic (17.11.20 asendus)

T 9.11.2021 20:00
Saku Suurhall
46.80 - 105.90

Head uudised kõikidele OneRepublicu fännidele! Tänaseks on selgunud, et Ameerika pop-rock bänd OneRepublic esineb Tallinnas 9. novembril 2021.

Võttes arvesse ülemaailmset pandeemiat, on see tõeliselt hea uudis, sest kontserttuur ei ole tühistatud, vaid edasi lükatud. Sama kehtib ka bändi uue albumi kohta – kui olukord normaliseerub, on fännidel võimalus uut muusikat täiel rinnal nautida. Kõik seni ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval ning piletimüük jätkub Piletilevis. Lisaküsimuste korral palume pöörduda korraldaja poole.

L Tips Agency

tickets@ltips.lv

LISA

Hea piletiomanik!
 

Vabariigi valitsuse poolt kehtestatud piirangute tõttu on korraldaja sunnitud edasi lükkama OneRepublicu kontserdi.
Uus kontserdikuupäev on 9. november 2021.
Kõik varasemalt ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.
 
Kui uus kuupäev ei sobi, pakub korraldaja võimalust vahetada pilet mõne teise sündmuse või vautšeri (kinkekaardi) vastu, mille kehtivusajaks on kuni 31. detsember 2022. Pakkumine kehtib ainult sama korraldaja poolt korraldatavate sündmuste puhul.
Palun täida ning saada sooviavaldus teise sündmuse pileti või vautšeri/kinkekaardi saamiseks enne 11. jaanuari 2021.
Palume kannatust ja mõistmist sel keerulisel ajal kogu kultuuri- ja meelelahutussektoris. Kui võimalik, siis hoia oma pilet alles ning naudi kontserti uuel toimumiskuupäeval.

Kui sul on küsimusi või soovid saada vautšerit/kinkekaarti, palun kirjuta korraldajale aadressil tickets@ltips.lv

 

OneRepublicu megahitte nagu “Stop and Stare”, “Counting Stars”, “Secrets”, “Good Life” ning “Apologize” teavad väga palju poproki fännid. 9. novembril 2021 avaneb võimalus neid Saku Suurhallis ka elavas esituses kuulda. Viimati käis OneRepublic Eestis kuus aastat tagasi ning sai väga sooja vastuvõtu osaliseks. Vahepeal on välja antud stuudioalbum “Oh My My” (2016) ning järgmisel aastal on ilmumas plaat pealkirjaga “Human”.

 

Bänd sai alguse 2002. aastal kui koolivennad, multiinstrumentalist ja laulja Ryan Tedder ning kitarrist Zach Filkins jõud ühendasid. Praegu mängivad bändis lisaks neile ka kitarrist Drew Brown, bassist ja tšellist Brent Kutzle, trummar Eddie Fisher ja klahvpillimängija Brian Willett.

 

Bändi laiem tuntus saabud viis aastat hiljem kui tuntud produtsent Timbaland oma versiooni OneRepublicu loost “Apologize” 2007. aastal oma kogumikule lisas. Sellest sai ülemaailmne superhitt, mis jõudis mitmetes erinevates riikides müügiedetabelite tippu. Loomulikult tõmbas see bändile palju tähelepanu ning nende debüütalbum “Dreaming Out Loud” oli muusikasõprade poolt vägagi oodatud. Albumi palad “Stop and Stare”, “Say (All I Need)” ning “Come Home” olid samuti väga edukad.

 

2009. aastal andis OneRepublic välja albumi “Waking Up”, millel kõlasid hitid “All The Right Moves” ja “Secrets”. 2012. aastal ilmus plaat pealkirjaga “Native”, mille tuntuimad palad on “Counting Stars”, “Feel Again”, “If I Lose Myself” ja “Something I Need”. Neljanda albumiga (“Oh My My” (2016)) liikus bänd klassikalise poproki saundi juurest mitmekülgsema, rikkalikuma kõla suunas. Tänu sellele jõudis plaat ka bändi tegutsemiaja kõige kõrgemale kohale Billboardi edetabelis, täpsemalt kolmandaks. Järgmine album ilmub sel kevadel ning singlid “Rescue Me” ja “Wanted” on juba väljas.

 

Bändi solist Ryan Tedder on ka edukas ja produktiivne produtsent ja laulukirjutaja. Ta on kaaskirjutajana kaasa löönud näiteks Leona Lewis’e loos “Bleeding Love”, Beyonce loos “Halo”, Adele lugudes “Rumor Has It” ja “Turning Tables”, Demi Lovato palas “Neon Lights” ja paljudes teistes. Produtsendi ja heliloojana on Tedder koostööd teinud väga paljude artistidega, alates Paul McCartneyst ja Whitney Houstonist Ed Sheerani ja Taylor Swiftini.Nii Tedder laululoojana kui ka OneRepublic on võitnud palju mainekaid muusikaauhindu – nii Grammysid, Ameerika muusikaauhindu, Billboardi muusikaauhindu jne.

 

 

Vaata ja kuula:

OneRepublic - Apologize https://www.youtube.com/watch?v=ZSM3w1v-A_Y

OneRepublic - Stop and Stare https://www.youtube.com/watch?v=HtNS1afUOnE

OneRepublic - Counting Stars https://www.youtube.com/watch?v=hT_nvWreIhg

OneRepublic - Secrets https://www.youtube.com/watch?v=qHm9MG9xw1o

 

Liitu sündmusega Facebookis: https://www.facebook.com/events/498815057468896/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
OneRepublic (17.11.20 asendus) T 9.11.2021 20:00 Saku Suurhall 46.80 - 105.90
Hinnainfo
Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)
 
AJAKAVA:
19:00 uksed
20:00 kontsertprogrammi algus
 
LISAINFO:
Vanusepiirangut ei ole
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal.
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.
Toimumiskoht
Saku Suurhall
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
L Tips Agency SIA
Bruņinieku iela 93 - 4, Riga LV-1009 .
+371 29137738
info@ltips.lv
reg.nr: 60212980
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud James Arthur PeatatudPeatatudJames Arthur Haapsalu Piiskopilinnus, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Sündmus on peatatud HAUSER (asendus edasilükkunud 22.04 ja 10.09 kuupäevadele) PeatatudPeatatudHAUSER (asendus edasilükkunud 22.04 ja 10.09 kuupäevadele) Saku Suurhall, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Yes / The Album Series Tour (11.05.20 asendus) Yes / The Album Series Tour (11.05.20 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 50.80 - 80.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet NICK MASON'S SAUCERFUL OF SECRETS - The Echoes Tour (10.06.20 asendus) NICK MASON'S SAUCERFUL OF SECRETS - The Echoes Tour (10.06.20 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 50.80 - 90.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet THE BOOMTOWN RATS, featuring Bob Geldof, Garry Roberts, Pete Briquette and Simon Crowe (18.09.20 asendus) THE BOOMTOWN RATS, featuring Bob Geldof, Garry Roberts, Pete Briquette and Simon Crowe (18.09.20 asendus) Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 50.80 - 90.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!