logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Päevapilet 03.07 / RETROBEST FESTIVAL 2021

L 3.7.2021 17:00
Pühajärve park, Otepää
Juuli alguses toimub Pühajärvel juba viies ajastufestival Retrobest
 
Ajamasin on taas käima saadud ja viib juuli alguses kõik nostalgitsejad Pühajärvele, kus toimub ajastufestival “Retrobest: Eesti eripidu”.
 
2. ja 3. juulil toimub Pühajärve ääres viiendat korda Eesti suurim kostüümipidu ja ajastufestival Retrobest. Sel aastal on oma ajatute lauludega laval armastatud Eesti artistid. Laiendatud koosseisuga sõidab Pühajärvele ansambel Smilers, kes esitab erikavana lugusid oma esimeselt viielt albumilt. Kõlavad lood nagu “Lähme sõidame”, “Läbi elu” ja “Mõistus on kadunud”. Taas saab Pühajärvel kokku eelmisel aastal 25. sünnipäeva tähistanud ansambel JAM koosseisus Mihkel Mattisen ja Juss Tamm. Koos esitatakse hitte “Ootan tuult”, “See viis”, “Tants, mida tantsisime”, “Ainus tee”, “Sinuga koos” ja “Sünnipäevalaul”. 
 
Lisaks astuvad juubelifestivalil lavale ka Vennaskond, Anne Veski, Justament, 2 Quick Start ja Singer Vinger. Peale hea muusika on Retrobest tuntud mõnusa seltskonna ja meeleolu poolest, mida aitavad hoida suurepärased õhtujuhid ning lisategevused festivalialal. 
 
Festivalile pääsemiseks peavad külastajad tegema koroonatesti või esitama tõendi kehtiva negatiivse testi, tehtud vaktsiinide või haiguse läbipõdemise kohta. Korraldajad on Pühajärve asfalt parklasse püstitanud ka testimisala. Negatiivse testi andnud külastajad saavad käepaela, mis tagab muretu sissepääsu Retrobestile. 
 
Kõigil külastajatel palutakse kohale tulla tervetena. Korraldajad jälgivad piirkondlikku ja riiklikku olukorda ning viivad vajadusel sisse täiendavaid muudatusi, et nakkusoht miinimumini viia.
 
Festivalil sel aastal esinema pidanud välisartistid tulevad Otepääle juba järgmisel aastal. Kõik Retrobestile juba ostetud piletid kehtivad kas sel või järgmisel aastal.
 
Pileteid 2. ja 3. juulil toimuvale Retrobestile on võimalik osta Piletilevist ja kohapealt. Retrobesti külalised on lahkelt oodatud kandma retrohõngulisi rõivaid ning aksessuaare. Pühkige sama ajastu neljarattaliselt tolm, puhastage karburaatorid, vahetage küünlad ja saatke kirjasõpradele kutse.
 
Tulenevalt COVID-19 viirusega seotud piirangutest on festivali esialgses programmis toimunud muudatusi! Välisartistid DJ BoBo, Hermes House Band, Lou Bega ning Sandra esinevad festivalil Retrobest 1. ja 2. juulil 2022. aastal.
 
Varem ostetud piletid kehtivad selle või järgmise aasta festivalil ja neid ümber vahetama ei pea. Külastajad, kellele uus toimumiskuupäev ei sobi, saavad pileti tagasi müüa vahemikus 14.06 - 01.07.2021 aadressil www.retrobest.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Päevapilet 03.07 / RETROBEST FESTIVAL 2021 L 3.7.2021 17:00 Pühajärve park, Otepää 27.90
Hinnainfo
Hinnainfo
Päevapilet 25 €
Pileti nominaalhinnale lisandub agenditasu väärtuses 2 €
 
Lastele vanuses 9  eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta.
 
Väravad kell 17:00
 
Toimumiskoht
Pühajärve park, Otepää
Pühajärve küla, Ranna tee Otepää vald Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Monster Music OÜ
Pärnu mnt 28 Tallinn Harjumaa
info@monstermusic.ee
reg.nr: 12146246
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Festivalipassid / RETROBEST FESTIVAL 2021 PopulaarnePopulaarneFestivalipassid / RETROBEST FESTIVAL 2021 - Pühajärve park, Otepää, Eesti 42.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Päevapilet 02.07 / RETROBEST FESTIVAL 2021 PopulaarnePopulaarnePäevapilet 02.07 / RETROBEST FESTIVAL 2021 Pühajärve park, Otepää, Eesti 27.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!