Rumours of Fleetwood Mac

E 4.9.2023 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hea klient!
Jääb ära 4. septembril 2023 toimuma pidanud Rumours of Fleetwood Mac kontsert.
Kui soovite piletid tagastada, palume täita hiljemalt 04.09.2023 tagasiostu avaldus siin: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost
Raha laekub piletiostja kontole 14 tööpäeva jooksul.
Alates 05.09.2023 on kontserdipiletid kasutatavad kinkepiletina, millega on võimalik soetada teistele Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavatele sündmustele pileteid kuni 31.08.2024. Selleks tuleb internetipoes ostuprotsessi lõpus kinkepileti koodi väljale märkida PDF-piletil olev triipkoodi number.
NB! Pilet on kui maksevahend, juhul kui teie ostetavad piletid ületavad kinkepiletite summa, tuleb vahe juurde maksta. Juhul kui ostetavad piletid on väiksema väärtusega, siis kinkepileti väärtus ei kuulu tagastamisele.
Tavapiletid ei muutu kinkepiletiteks. Tavapiletite omanikud saavad enda piletid vahetada teiste Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavate piletite vastu või tagastada Piletilevi müügipuntkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuses asuv müügipunkt.
Omniva pakiautomaati tellitud pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil info@piletilevi.ee juhul kui soovite piletit kasutada kinkepiletina. Kirja sisus märgi enda tellimusenumber, mille leiad tellimuse kinnituse e-kirjast, või piletite ID numbrid.
Teade bändilt:
„Ettenägematute asjaolude tõttu jääb ära 4.09.2023 Alexela Kontserdimajas toimuma pidanud Rumours of Fleetwood Mac kontsert. Vabandame siiralt tekkinud ebamugavuste pärast.“
 
 
Rumours of Fleetwood Mac on legendaarse Fleetwood Maci maailma parim tribuutbänd. Septembris jõuavad nad oma turneega ka Tallinnasse. Esitlemisele tulevad Fleetwood Maci ajatu muusika parimad palad, mis vaimustavad nii kauaagseid kui värskeid fänne. 4. septembril 2023 on Eesti muusikahuvilistel erakordne võimalus olla Alexela Kontserdimajas tunnistajaks Fleetwood Maci maagiale ja nostalgiale.
 
Rumours of Fleetwood Mac suudab tipptasemel kanaldada Fleetwood Maci vaimu ja olemust. Nende pühendumus detailidele ja ületamatu kunstiline osavus annavad Fleetwood Maci lugudele uue elu ning ansambli tähelepanuväärne andekus võimaldab fännidel uuesti läbi elada Fleetwood Maci suurimate hittide võlu, taaselustades kalleid ja luues käigult uusi mälestusi.
 
See erakordne tribuut on pälvinud heakskiidu Fleetwood Maci asutajaliikmelt Mick Fleetwoodilt endalt - just see peegeldab kõige paremini Rumours of Fleetwood Maci esituste laitmatut kvaliteeti ja autentsust. Mick Fleetwoodi toel on sellest tribuutbändist saanud ülim austusavaldus rock’n’rolli mõjukaimale supergrupile.
 
Rumours of Fleetwood Mac - “You Make Loving Fun” https://www.youtube.com/watch?v=4_x6r1Py1Jk
 
1967. aastal loodud Fleetwood Mac on üks kõigi aegade mõjukamaid rokkbände. Bändi koosseisus on aastate jooksul toimunud märkimisväärseid muutusi, kuid pidevalt on laval olnud Mick Fleetwood ja John McVie, üles on astunud bändi ridades ka legendaarsed Christine McVie, Lindsey Buckingham ja Stevie Nicks. Nende omapärane kõla ühendab rocki, poppi ja bluusi ning nad on loonud ajatuid hitte nagu "The Chain", "Don't Stop" ja "Gypsy". Ansambel on kokku müünud üle 100 miljoni plaadi ja Fleetwood Maci muusika kütkestab ja inspireerib jätkuvalt eri põlvkondi.
 
Rumours of Fleetwood Mac - “Dreams” https://www.youtube.com/watch?v=jaBneY-0joA
 
Oma emotsionaalsete esituste poolest tuntud Rumours of Fleetwood Mac on pälvinud säravaid arvustusi kriitikutelt kui ka muusikahuvilistelt. Sunday Times ütles nende kontserdi kohta, et nad suudavad maailma esimest supergruppi järele teha vapustavalt ja uskumatult täpselt. Mail on Sunday kuulutas: "Nad teevad Fleetwood Maci paremini kui Fleetwood Mac." Kollektiivi kontserditel kogu maailmas on osalenud üle 950 000 kirgliku Fleetwood Maci fänni. Youtube’is on nende videosid vaadatud üle 97 000 000 korra. Rumours of Fleetwood Mac on end kindlalt tõestanud esmaklassilise tribuutbändina kõikidele Fleetwood Maci andunud fännidele.
 
2023. aasta turnee tõotab tulla suurepärane elamus, mis viib publiku Fleetwood Maci ajatu klassikaga nostalgilisele reisile. Tule ja saa osa Rumours of Fleetwood Maci võluvast kontserdist ning taasavasta enda jaoks Fleetwood Maci maagia.
 
Rumours of Fleetwood Maci kontsert toimub 4. septembril 2023 Alexela Kontserdimajas. Piletiinfo on leitav Piletilevi müügipunktidest ja veebipoest.
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Rumours of Fleetwood Mac E 4.9.2023 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Üritus Rumours of Fleetwood Mac
Kuupäev / Kell E 4.9.2023 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinnainfo
 
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:30 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Sündmus toimub inglise keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
•Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
reg.nr: 10676276
Üritus Rumours of Fleetwood Mac
Kuupäev / Kell E 4.9.2023 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Bright & Black Bright & Black Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Mike Oldfieldi albumi 'Tubular Bells' 50. juubelikontsert Mike Oldfieldi albumi 'Tubular Bells' 50. juubelikontsert Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Lumekuninganna ja igavene talv - Muusikaline etendus uiskudel Lumekuninganna ja igavene talv - Muusikaline etendus uiskudel Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet The 12 Tenors The 12 Tenors Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti