Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

STEVE HACKETT - Genesis Revisited Tour 2019

R 10.5.2019 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
STEVE HACKETT NAASEB EESTISSE GENESISE AEGUMATU LOOMINGU NING UUE SOOLOMATERJALIGA

Reedel, 10. mail esineb Alexela Kontserdimajas taas Inglise kitarrist ja laulukirjutaja STEVE HACKETT koos oma bändiga. Tohutult andeka ja uuendusmeelse rokkmuusikuna tuntud Hackett naaseb Eestisse uue kavaga, mis kannab nime “Genesis Revisited Tour 2019”.Tõelise melomaani unistuste kontsert koosneb mitmest osast. Kahe ja poole tunnise show jooksul tuleb Tallinnas esitamisele täispikkuses klassikaline Genesise album “Selling England by the Pound”. Sama õhtu raames tähistab Steve ka oma sooloalbumi “Spectral Mornings” 40. juubelit. Lisaks kuuleb Alexela Kontserdimaja laval ka palasid Hacketti uuelt, 2019. aasta alguses ilmuvalt kauamängivalt "At The Edge Of Light".Steve Hacketti karjäär sai alguse bändi Genesis kitarristina. Legendaarse muusiku enda sõnul on ansambli viies stuudioplaat „Selling England by the Pound” (1973) tema lemmik. Steve mäletab, kuidas nad kuulsid Genesisega Ameerika tuuril olles raadiost John Lennonit kiitmas seda albumit. See oli noorte rokkarite jaoks oluline tunnustus, et selline suursugune kuju nende muusikat kuulas ning nautis. Maikuus kõlavad Tallinnas kõik lood antud kauamängivalt: "Dancing with the Moonlit Knight", "I Know What I Like (In Your Wardrobe)" (bändi esimene UK Top 30 hulka jõudnud hitt), "Firth of Fifth", "More Fool Me", "The Battle of Epping Forest", "After the Ordeal", "The Cinema Show" ja "Aisle of Plenty".Hackett on alati paistnud silma oma erakordse mitmekülgsusega nii helilooja kui kitarristina. Genesise kooseisus tõi Steve oma kitarrimänguga publikuni meeldejäävaid hetki, alates tema tundelisest akustilisest kõlast kuni dramaatiliste rokilike kitarrisoolodeni.
Kui ta oma soolokarjääriga alustas, jätkas ta muusikaliste katsetustega, leiutades uusi kõlasid ning tehnikaid nagu näiteks “tapping”. Oma soololoomingus ühendab Steve mitmeid muusikažanre, sealhulgas jazzi, maailmamuusika ja bluusi ning on sama pädev ka klassikalise muusika vallas.  Koos Genesise bändikaaslastega sai Hackettist 2010. aasta Rock'n'rolli Kuulsuste Halli liige. Steve on öelnud, et usub, et iga lugu räägib oma keeles ja sel on midagi öelda, tuleb ainult osata kuulata. 

10. mail toimuva põneva show keskpunktiks jääb Steve ja tema unikaalne kitarrimängu oskus. Koos Hackettiga astuvad Alexela Kontserdimaja lavale Roger King (klahvpillid), Jonas Reingold (bass ja kitarr), Craig Blundell (trummid), Nad Sylvan (vokaal) ja Rob Townsend (saksofon, flööt ja klahvpillid).
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
STEVE HACKETT - Genesis Revisited Tour 2019 R 10.5.2019 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 50.30
Hinnainfo
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 
Müügil viimased 15 piletit.

AJAKAVA
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Kontsertprogrammi algus. Üritus on vaheajaga.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
22:00 Ürituse orienteeruv lõpp

ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee                                             
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.


Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
livenation@fbi.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas