logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Steve Vai - Inviolate Europe Tour 2023

L 6.5.2023 19:00
Noblessneri Valukoda, Tallinn
59.90 - 361.40
Steve Vaid on nimetatud oma põlvkonna üheks kõige andekamaks kitarristiks. Frank Zappa käe alt tuule tiibadesse saanud muusik on jõudnud oma kümnenda stuudioalbumi kontsertturneeni “Inviolate”  ning selle raames jõuab kolmekordne Grammy-võitja Eestisse 6. mail, esinedes Noblessneri Valukojas.
 
Steve Vai on kitarrivirtuoos, helilooja ja produtsent ning teda peetakse üheks maailma parimaks kitarristiks. Tema albumeid on maailmas müüdud rohkem kui 15 miljonit eksemplari. Kolmekordse Grammy-võitja muusikukarjäär algas Frank Zappa juurest, sealt edasi on ta musitseerinud muuhulgas ka David Lee Rothi, Whitesnake’i ja Alcatrazziga.
 
Steve Vai on pärit New Yorkist, kuid on Itaalia immigrantide järeltulija. Steve oli vaid viieaastane, kui esimest korda klaveriklahve puudutas. „Märkasin, et paremal tõusevad noodid kõrgemale ja vasakul lähevad noodid madalamale. Just sel hetkel sain ilmutuse: ma sain vaistlikult aru, kuidas muusikat luuakse ja kuidas see teoreetilisest vaatenurgast toimis – kogu muusika keel oli mulle ilmselge,“ on Vai meenutanud. „Samuti sain kohe, instinktiivselt ja ühemõtteliselt aru millestki, mis on aastatega ainult süvenenud: et muusika loomine on lõpmatult isiklik.“
 
Kitarri sai poiss kätte kuueaastaselt ning elutee oli paika pandud, kui ta 12-aastaselt Led Zeppelini „Heartbreakerit“ kuulis ning mängima otsustas hakata. Tema muusikukarjäär algas juba aastal 1978, kui Vai liitus vaevalt 18-aastasena Frank Zappa ansambliga. Oma esimese sooloalbumi „Flex-Able“ andis Vai välja aastal 1984. Järgmisel aastal liitus Steve David Lee Rothiga ning võttis Van Haleni järgses kollektiivis üle juhtkitarristi rolli. Enne bändist 1989. aastal lahkumist jõudis ta kaasa lüüa mitme albumi juures. 
 
Vaid on nimetatud väga individualistlikuks muusikuks ning ta on kahtlemata oma generatsiooni hevimetali ja roki virtuoos. Alates 1980ndatest pole tema hoog peatunud ning ühte tema kõige edukamatest plaatidest, 1990. aasta „Passion and Warfare’i“, on nimetatud kõige rikkalikumaks ja paremaks raskeroki kitarrimuusikaalbumiks. Ajakiri Guitar World on nomineerinud Steve Vai maailma kümne parima kitarristi hulka läbi ajaloo.
 
Möödunud aastal andis ta välja oma kümnenda stuudioalbumi „Inviolate“ ning tuuritas sellega seoses nii Põhja-Ameerikas kui Euroopas. “Möödunud sügisel andsime Põhja-Ameerikas vägevaid kontserte,” rääkis Vai. “Mina ja bänd mängime kui õlitatult ning oleme igati valmis. Olen elevil, sest saan esimest korda Euroopasse tuua ka Hydra kitarri! Tagasiside “Inviolate'ile” on olnud tohutult positiivne nii asjaosaliste kui publiku poolt. Ootame Euroopa tuuri juba väga!”
 
Favored Nations / Mascot Label Group esitles ametlikku muusikavideot loole “Teeth of the Hydra”, mida on nüüdseks vaadatud juba rohkem kui 5,3 miljonit korda. Videot saab vaadata SIIT.
 
Steve Vai annab 27. jaanuaril välja uue albumi „Vai/Gash“, millelt on praeguseks ilmunud kolm singlit: „She Saved My Life Tonight“, „Busted“ ja liidsingel „In The Wind“. Albumi pani Vai kokku algselt 1991. aastal koos praeguseks juba manalamehe Johnny „Gash“ Sombrottoga ja see on juba kolm aastakümmet riiulil seisnud.
 
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Steve Vai - Inviolate Europe Tour 2023 L 6.5.2023 19:00 Noblessneri Valukoda, Tallinn 59.90 - 361.40
Üritus Steve Vai - Inviolate Europe Tour 2023
Kuupäev / Kell L 6.5.2023 19:00
Toimumiskoht Noblessneri Valukoda, Tallinn
Hind 59.90 - 361.40
Hinnainfo
Piletite eelismüük Live Nation Eesti kontsertklubi liikmetele algab 19. jaanuaril kell 13. Piletid lähevad kõigile müüki 20. jaanuaril kell 13.
 
Tavapilet al. 58,70 €
Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
VIP pakettide hindadele lisandub agenditasu väärtuses 15,80 € - 21,50 €
 
Full On EVO Experience 338,70 € (müügil internetipoes)
 • Üks kontserdipilet
 • Meet & Greet ja foto koos Steve Vaiga
 • Kutse kontserdile eelnevale vestlusele ja küsimuste-vastuste voorule koos Steve Vaiga
 • Soundchecki vaatamise võimalus
 • Steve Vai pille ja tehnikat tutvustav ringkäik
 • Suveniiriks mõeldud kaelakaart ja pael
 • Eraldi VIP-sissepääs
Meet & Greet EVO Experience 248,70 € (müügil internetipoes)
 • Üks kontserdipilet
 • Meet & Greet ja foto koos Steve Vaiga
 • Kutse kontserdile eelnevale vestlusele ja küsimuste-vastuste voorule koos Steve Vaiga
 • Soundchecki vaatamise võimalus
 • Suveniiriks mõeldud kaelakaart ja pael
 • Eraldi VIP-sissepääs
Kõik paketi juurde kuuluvad osad muutuvad edasimüümisel kehtetuks. Ainult 237 Global annab oma äranägemisel võimaluse paketiostja nime muuta. VIP-paketi juhised saadetakse meili teel hiljemalt kolm (3) päeva enne kontserti. Kui te ei saa seda meili kolm (3) päeva enne kontserti, saatke meil aadressile info@237global.com. Ükski pakett ega selle sisu pole edasiantav; rahatagastusi ega vahetusi ei tehta; igasugune müük on lõplik. Kõik VIP-paketi osad ja teenused võivad muutuda. Pange tähele, et ostmise ajal esitatud andmed (meili- ja postiaadress) on andmed, mida kasutatakse vajaduse korral inimestega ühenduse võtmiseks. 237 Global, esineja, turnee, reklaamija, piletimüügiettevõte, toimumiskoht ega ükski muu seotud pool ei vastuta aegunud või ebatäpsete andmete eest, mille tarbija on ostu ajal esitanud. Kui teil on oma VIP-paketi osade kohta küsimusi või te pole saanud paketi andmeid hiljemalt kolm (3) päeva enne kontserdikuupäeva, palun saatke meil aadressile info@237global.com. 
 
AJAKAVA:
19:00 uksed
 
Üritus on vanusepiiranguta
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee
 
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Noblessneri Valukoda, Tallinn
Peetri 10 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Üritus Steve Vai - Inviolate Europe Tour 2023
Kuupäev / Kell L 6.5.2023 19:00
Toimumiskoht Noblessneri Valukoda, Tallinn
Hind 59.90 - 361.40
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Eesti Laul 2023 / Finaal PopulaarnePopulaarneEesti Laul 2023 / Finaal Tondiraba jäähall, Tallinn, Eesti 34.90 - 55.90
Osta pilet Palaye Royale - UK & European Tour 2023 Palaye Royale - UK & European Tour 2023 Helitehas, Madara 22a, Tallinn, Eesti 36.20 - 40.20
Osta pilet Jacob Lee - The Lowly Lyricist Tour Jacob Lee - The Lowly Lyricist Tour Uus Laine, Eesti 21.20
Osta pilet The Magical Music of Harry Potter The Magical Music of Harry Potter Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 40.20 - 70.20
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti