logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Suur aastalõpukontsert ''A Vision Of Elvis'' Rob Kingsley

Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Suur aastalõpukontsert „A Vision of Elvis“

Rock’n’rolli kuningas on tagasi! UK nr 1 Elvis Presley tribüütartist Rob Kingsley toob Eestisse legendaarse artisti muusika ja show kontserdil „A Vision Of Elvis“. Kokku vaid 3 kontserti Tallinnas, Pärnus ja Tartus!

Rob Kingsley viib neil kontsertidel publiku audiovisuaalsele rännakule läbi aja, mille sarnast pole veel nähtud! Ta kaasab publiku tõeliselt autentsesse Elvise showsse. Mitmed inimesed, kes maailmakuulsa lauljaga omal ajal kokku puutusid, on tõdenud, et Rob Kingsley välimus ja laulmine on erakordselt sarnane Elvisega ning veelgi enam – ta on suutnud tabada tema olemuse, karisma ja hoiaku!

Kontserdil tulevad esitusele Elvis Presley kuulsad hitid nagu „Stuck On You“, „It’s Now or Never“, „Return to Sender“, „G.I. Blues“, „Suspicious Minds“, „The Wonder of You“ ja paljud-paljud teised armastatud palad.

Üle maailma paljudel kontsertidel ja festivalidel esinenud Rob Kingsley’t on pärjatud erinevate rahvusvaheliste auhindadega oma Elvise show eest, teiste seas parim Elvis Presley tribüütartist, parim meestribüütartist, Euroopa suurima Elvise võistluse tšempion jne. Lisaks on ta esimene Elvise tribüütartist, kes on esinenud tuntud Wembley staadionil üle 50 000 inimesele.

Tule kontserdile ja saa osa erakordsest showst!

 

Vaata lähemalt: https://www.youtube.com/watch?v=RnwC4LvX6rE&ab_channel=ThePlayhouseWestonSuperMare

 

27.12 kl 19 – Tallinn, Alexela kontserdimaja

28.12 kl 19 – Pärnu kontserdimaja

29.12 kl 19 – Tartu, Vanemuise kontserdimaja

 

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi ning tõsta hindu ilma etteteatamata.

Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee

Ürituse koduleht: http://www.kontsert.ee

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti