The Boomtown Rats, featuring Bob Geldof, Garry Roberts, Pete Briquette and Simon Crowe (18.09.20/08.10.21 asendus)

L 11.3.2023 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Raske südamega peame teatama, et 11. märtsiks planeeritud The Boomtown Ratsi kontsert Alexela Kontserdimajas jääb ära.
Bändi asutajaliikme kitarrist Garry Robertsi meie hulgast lahkumine eelmise aasta lõpus tingis muudatusi bändi tuurigraafikus, sest sobivat asendust - kui see on üldse võimalik - ei ole Garryle veel leitud. Loodame, et saame bändi siiski millalgi tulevikus Eestisse tuua.
 
Eelnevat arvestades pakume teile pileti tagastamiseks järgnevaid võimalusi:
·      kinkekaarti 130% väärtuses piletihinnast, mida saate kasutada kõikidel meie tulevastel kontsertidel kuni 31. detsembrini 2025
·      piletit mõnele teisele meie korraldatavale kontserdile
·      piletiraha tagasi piletihinna väärtuses
 
Palun täitke ära vorm, mis asub SIIN 18. märtsiks 2023 ning saatke see tickets@ltips.lv aadressile.
Saadame teile kinkekaardi, pileti teisele kontserdile või tagastame raha hiljemalt 31. märtsil 2023.
 
Aitäh, kui otsustad meid kinkekaardi näol toetada. See annab sulle võimaluse raha kokku hoida ning külastada maailmakuulsate artistide kontserte. Organiseerime kontserte aastast 2002 ja oleme Baltikumi toonud artiste nagu Ed Sheeran, OneRepublic, Nick Cave, Jose Carreras, Bryan Adams, Lenny Kravitz, The xx, Sarah Brightman, David Guetta, Placebo, Three Days Grace, GusGus, Hurts, LP, James Arthur, Imany, Bullet For My Valentine, Biffy Clyro, Kraftwerk, Tarja, Mika, Yann Tiersen, Little Big ja paljud teised.
 
Siiralt teie
L Tips Agency
 
 
Legendaarne Bob Geldof oma bändiga The Boomtown Rats esineb märtsis 2023 Eestis
 
Legendaarne Iiri muusik ja kuulsa heategevuskontserdi Live Aid korraldanud Bob Geldof annab 11. märtsil 2023 koos oma bändiga The Boomtown Rats kontserdi Alexela Kontserdimajas.
 
1975ndal aastal ei olnud nendel noortel meestel midagi kaotada. Selle aja Iirimaa tundus kokku kukkumas, võimul oli korruptsioon, mis tekitas frustratsiooni ja raevu. Kuus Dublini äärelinna poissi otsustasid häält teha ning võidelda ja nii sündis The Boomtown Rats. Bänd erines kõikidest teistest, nad uskusid, et rock’n’roll on muusikaline aktivism ja et neil on muusikaga võimalik muuta kogu riiki. Just seda nad tegidki. Nende lood olid näiliselt lihtsad, kuid esitatud nii võimsalt ja lauldud sellise kirega, mis viis nad edetabelite tippu mitmetes riikides. Nii näiteks sai The Boomtown Rats’ist esimene Iiri bänd, kes oma singliga “Rat Trap” UK edetabelis esikohale jõudis ja pala “I Don’t Like Mondays” viis liidripositsioonile lausa 32s erinevas riigis.
 
Ebaõiglus ajas neil südame pahaks ning selle vastu võideldi 1985. aastal ka kuulsal heategevuskontserdil Live Aid, mille eesmärk oli koguda raha Etioopia näljahäda leevendamiseks ning mille peakorraldajaks oli bändi vokalist Bob Geldof. Suurkontserdil astusid üles näiteks Queen, Elton John, Madonna, Sting, Mick Jagger, David Bowie, U2, Tom Petty, Neil Young, Eric Clapton ja paljud teised, kokku 75 esinejat. Kontserti vaatas 1,9 miljardit inimest 150st erinevast riigist – ligi 40% maailma populatsioonist. Bob Geldof on ka üks laulu “Do They Know It’s Christmas” autoritest. See pala on üks maailma enimmüüdud singleid üldse.
 
Pärast kümmet aastat tegutsemist võttis The Boomtown Rats aja maha ja pühenduti peredele ning muudele tegevustele. Aastad möödusid, sajand vahetus ning miski on taaskord äratanud neis selle raevu, mis 75ndal aastal Dublini äärelinnas tärkas. Inimesi ja riike alandatakse, kümned miljonid inimesed jäävad ilma oma töödest, kodudest, eludest. Need, kellel on võimu, saavad seda järjest juurde ja miljonid on sunnitud oma kodudest majanduslike kriiside ja neist tulenevate sõdade tõttu lahkuma. Võimule saavad need, kes sülitavad näkku kaastundele ja halastusele. The Boomtown Ratsi lood on jälle päevakajalised ja kõnetavad inimesi, nad on jälle elus. Üks bändiliige helistas teisele, teine kolmandale... ja nii asus The Boomtown Rats taaskord teele.
 
2020. aasta märtsis annab bänd välja albumi “Citizens of Boomtown”. Esimene singel uuelt albumilt ilmus just äsja, 10. jaanuaril ning kannab pealkirja “Trash Glam Baby”. The Boomtown Rats esineb Tallinnas 11. märtsil 2023  koosseisus Bob Geldof, Garry Roberts, Pete Briquette ja Simon Crowe. Piletid Alexela Kontserdimajas toimuvale kontserdile tulevad müüki 31. jaanuaril kell 10.00.
 
Vaata ja kuula:
The Boomtown Rats – Thrash Glam Baby https://youtu.be/or8dD5VYk_4
The Boomtown Rats – I Don’t Like Mondays https://youtu.be/-Kobdb37Cwc
The Boomtown Rats – Rat Trap https://youtu.be/YtPgwAj2M9c

Ürituse koduleht: https://www.facebook.com/ltipsagencyestonia/

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
The Boomtown Rats, featuring Bob Geldof, Garry Roberts, Pete Briquette and Simon Crowe (18.09.20/08.10.21 asendus) L 11.3.2023 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Üritus The Boomtown Rats, featuring Bob Geldof, Garry Roberts, Pete Briquette and Simon Crowe (18.09.20/08.10.21 asendus)
Kuupäev / Kell L 11.3.2023 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:00 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Lastele vanuses kuni 5a (k.a) sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
•Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Hea Alexela Kontserdimaja külastaja.

Terviseameti (www.kriis.ee) soovitustest lähtuvalt on külastajatel soovituslik kanda maski, eriti riskirühmadel. Samuti on soovitatav hoida võimalusel mõistlikku distantsi ning pesta või desinfitseerida regulaarselt käsi.

 

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
L Tips Agency SIA
Bruņinieku iela 93 - 4, Riga LV-1009 .
info@ltips.lv; +371 29137738
info@ltips.lv
reg.nr: 60212980
Üritus The Boomtown Rats, featuring Bob Geldof, Garry Roberts, Pete Briquette and Simon Crowe (18.09.20/08.10.21 asendus)
Kuupäev / Kell L 11.3.2023 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti