Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

The Neighbourhood

E 11.2.2019 20:00
Saku Suurhall
27.40 - 45.40
Romantikud Los Angelesest “The Neighbourhood” esimest korda Eestis
 
Ameerika indie-rock grupp “The Neighbourhood” (THENBHD)  astub maailmaturnee raames esimest korda üles Eestis 11. veebruaril 2019 Saku Suurhallis, et esitleda oma kolmandat samanimelist albumit. Piletite müük algab reedel, 5. oktoobril. 
 
“The Neighbourhood” loodi aastal 2011, esimene täispikk album “I Love You” nägi ilmavalgust  pärast kahte tegevusaastat. Album debüteeris Billboard 200 edetabelis 39. kohal, aga juba mõne kuu pärast saavutas laul “Sweater Weather” ennenägematu populaarsuse. Bändi liikmed on lapsepõlvesõbrad, kõik nad kasvasid üles naabruskonnas. Bändi nimeks võeti inglisekeelne kirjapilt, sest ameerikalik nimi oli juba hõivatud. 
 
“The Neighbourhood” muusikat on raske määratleda ühe stiilina. Seda võib nimetada nii dark-pop`iks kui indie-rockiks. See on segu indie, pop, hip-hop, r'n'b ja alternatiivsetest kitarrimeloodiatest. Ajakiri Rolling Stone nimetab gruppi “väga atmosfääriliseks ja melanhoolseks”, tõstes seejuures esile muusikute emotsionaalsust ja väljenduslikkust. Solist Jesse Rutherford on erakordselt karismaatiline, teda nimetatakse tihti ümbersündinud Kurt Kobainiks. Muuhulgas on grupil läbimõeldud ja väga kontseptuaalne visuaalne stiil. Mustvalge fotomotiiv ja videoklipid on omal moel saanud nende visiitkaardiks.

“The Neighbourhood” laulutekstid on täidetud eksistentsiaalsete motiividega. Need puudutavad väga isiklikke teemasid – inimlikud hirmud ja nõrkused, armastus ja lähedaste kaotus, edu ja vihkamine, kadedus ja kinnisideed - kõik see on esitatud rahulikul moel, pingevabalt. Jesse Rutherford räägib avameelselt isiklikest ja intiimsetest asjadest. Ta paiskab sõna-sõnalt paberile oma emotsioonid, mille järgnevad salmid ja akordid. Selline avameelsus on võitnud miljonite fännide südamed üle kogu maailma. 
 
Kolmas album “The Neighbourhood” ilmus märtsis 2018. Albumile on valitud 12  atmosfäärilist kompositsiooni, inspireerivat, lüürilist ja romantilist r'n'b meloodiat. 11. veebruaril esitleb grupp oma maailmaturnee “The Neighbourhood” raames albumit eesti publikule. Kontserdil Saku Suurhallis kõlavad mitte ainult uued lood, vaid esitamisele tulevad ka varasemate albumite armastatumad palad.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
The Neighbourhood E 11.2.2019 20:00 Saku Suurhall 27.40 - 45.40
Hinnainfo
Kiirematele seisuala piletid hinnaga 25 €, edasi 33 € ja 39 €.


Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)LISAINFO:
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
Vanusepiirangut ei ole.
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal
Uksed avatakse kell 19:00, algus kell 20:00.
Pildistamine/ filmimine profikaameraga ei ole lubatud

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast
Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
MAK Entertainment SIA
Pernavals iela 12-2 Riia LV-1012 Läti
makconcert@gmail.com