Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

THERION

N 22.3.2018 19:00
Klubi Tapper, Tallinn
Sümfoonilise metali suurnimi THERION saabub kevadel Eestisse

22. märtsil annab Tallinnas klubis Tapper täispika kontserdi Rootsi sümfoonilise metali esinumber Therion. Kitarristi Christofer Johnssoni eestvedamisel juba pea 30 aastat tegutsenud metal-orkester esitab lugusid 2018. aasta alguses ilmuvalt plaadilt "Beloved Antichrist" ja nendega liituvad tervelt kolm bändi: Imperial Age, Null Positiv ja Enemy of Reality.

Therioni lugude temaatika keerleb okultismi, mütoloogia, erinevate iidsete traditsioonide, õpetuste ja maagia ümber. Kuid just muusika on see, mille tõttu bänd võib end julgelt nimetada üheks kõige seikluslikumaks tegutsevaks metal-bändiks maailmas. Algusaastatel death metalit mänginud Therion võttis 90 aastate keskel suuna hoopis ooperivokaaliga vürtsitatud eksperimentaalsete kompositsioonide suunas ja tänapäeval teatakse neid muusika poolest, mis sobib suurepäraselt esitamiseks kasvõi koos sümfooniaorkestriga. Bänd on kergitanud saladuskatet ka järgmiselt albumilt "Beloved Antichrist" - tegu saab olema kolme ja poole tunni pikkuse metal-ooperiga, millele annavad oma hääle lausa 29 vokalisti!

Piletid Therioni kontserdile tulevad müüki esmaspäeval 25. septembril kell 10:00 kõigis Piletilevi müügipunktides ja Circle K teenindusjaamades. Uksed avanevad kell 19:00 ja üritus on vanusepiiranguta!

Vaata ja kuula:

THERION "Sitra Ahra"
https://www.youtube.com/watch?v=jfy3QIJzgbc

IMPERIAL AGE "Anthem of Valor"
https://www.youtube.com/watch?v=M3MXYIwVuD4


NULL POSITIV "Kollaps"
https://www.youtube.com/watch?v=99J2n3-2KFs


ENEMY OF REALITY "In Hiding"
https://www.youtube.com/watch?v=mHBExm9L7uI
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
THERION N 22.3.2018 19:00 Klubi Tapper, Tallinn 27.50
Hinnainfo
Pileti hind 27 €

Uksed kell 19:00
Üritus on vanusepiiranguta
Toimumiskoht
Pärnu mnt 158 G Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Kärakapanda OÜ
Valguse 17c Tallinn 11618 Harjumaa
52 10 847
kaido.haavandi@mail.ee