Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TYGA ''Go Loco Tallinn''

P 5.7.2020 18:00
Tallinna lauluväljak
Tyga Lauluväljaku kontsert lükkub aasta võrra edasi !
Seoses valitsuse otsusega jätta suve lõpuni ära suurüritused, lükkub räpisensatsioon Tyga Lauluväljakul 5. Juulil toimima pidanud kontsert 2021. aastasse. Ostetud piletid kehtivad automaatselt uuel kuupäeval.
Täpne ürituse kuupäev avaldatakse peagi.
Meie rõõmuks on Tyga avaldanud suurt soovi kindlasti esineda oma fännidele Tallinnas.
Artisti managementiga otsitakse hetkel uut kuupäeva mis sobiks mõlemale poolele!
Täname kõiki fänne mõistva suhtumise eest!
Uus info ilmub peagi!

Tallinn.... Go Loco!!!
Räpisensatsioon TYGA annab selle suve kuumima live'i just Tallinnas!


Tallinna Lauluväljakul. Lugematul hulgal platinum, gold, silver plaatide võitja ja maailma tippfestivalide oodatud peaesineja Tyga show on kindlasti üks selle aasta popmuusika oodatuim sündmus!
Nii muusika kui eraeluga kuulsust kogunud staari teab eesti kuulaja eelkõige hittide “Loco Contigo”, “Ayy Macarena” ja “Go Loco” järgi.
Oma muusikalise karjääri jooksul on artist teinud koostööd suurnimedega nagu Drake, Nicki Minaji, Wiz Khalifa, Chris Brown, Kanye West jpt. Viimane kauamängiv “Legendary” (2019) on tänaseks saanud plaatinumplaadiks, selle esihitti “Taste” on kuulatud Spotify keskkonnas 800 miljonit korda ning lugu on saavutanud kuuekordse plaatinumtaatuse. (https://www.youtube.com/watch?v=LjxulQ1bEWg&feature=youtu.be).


Nõutud staar on olnud muuhulgas peaesineja festivalidel nagu "Rolling Loud” (USA),”Blockfest” (Soome), “Wireless”(UK). Sel aastal astub Tyga üles 200 000 külastajaga Serbia festivalil “EXIT”.
1989. Aastal USA-s Californias ilmavalgust näinud räppartist ja laulukirjutaja Tyga karjäär on peale plahvatuslikku algust liikunud ainult ülesmäge. Tyga on lühend inglisekeelsest väljendist “Thank You God Always” ning oma karjääris on tal õnne ja edu tõepoolest ka olnud. Aastal 2007 sõlmis Tyga plaadilepingu žanri juhtiva plaadifirmaga Young Money Entertainment, hiljem lisandusid Cash Money Records and Republic Records. Tänaseks on Tyga’l ilmunud 7 stuudioalbumit, millest viimane “Legendary” (2019) on saavutanud plaatinumplaadi staatuse. Sama plaadi esihitti “Taste” on kuulatud Spotify keskkonnas 800 miljonit korda ning pälvinud kuuekordse plaatinumtaatuse. Tyga on teinud koostööd artistidega nagu Drake, Lil Wayne, Nicky Minaj, Wiz Khalifa, Eminem, Kanye West jpt.


Lisaks muusikale astub Tuga üles ka näitlejana filmides (“Boo! A Madea Halloween”, “Dope”, “Once Upon A Time In Venice”) ja teleseriaalides “Scream”. Tänu oma seotusele Kardashianite perekonnaga on Tyga tuttav ka perekonnast rääkiva tõsieluseriaali jälgijatele.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
TYGA ''Go Loco Tallinn'' P 5.7.2020 18:00 Tallinna lauluväljak
Hinnainfo
Tavapiletid:
Valentinipäeva kampaania: piletid kuni 17.02 24€
Alates 18.02 39€
Alates 11.04 45€
 
VIP pilet 85€*
*VIP pilet sisaldab: eraldi sissepääs, eraldi ala diivanitega parima vaatega lavale, eraldi baar, eraldi siseruumi WC
 
Piletihinnad sisaldavad agenditasu väärtuses 1,50 € - 5,30 €
 
Sissepääs alates 18:00
Lastele vanuses kuni 9a (k.a) sissepääs tasuta. Alla 16. aastased pääsevad üritusele vaid koos täiskasvanud saatjaga
Toimumiskoht
Tallinna lauluväljak
Narva mnt 95 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
MOVEMENTS EVENTS OÜ
Väike-Ameerika 1-14 Tallinn Harjumaa
+372 58969009 / tygatallinn@gmail.com
reg.nr: 14669712