Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Uudo Sepp Live

L 15.12.2018 20:00
Ööklubi VENUS Club, Tallinn

Uudo Sepp Live: debüütalbumi “Sinule” esitluskontsert


“Eesti otsib superstaari” 2018. aasta võitja Uudo Sepp andis välja debüütalbumi “Sinule”

Albumi esitluskontsert leiab aset 15. detsembril Tallinnas ööklubis Venus Club. Lavale astub Uudo Sepp Bänd, kes toob teie ette debüütalbumi täies pikkuses. Lisaks esitab bänd ka mõningaid cover´eid, mis said tuntuks juba “Eesti otsib superstaari” saatest.

Bändi koosseisu kuuluvad Eestis väga hinnatud muusikud – alati energiline Joonas Mattias Sarapuu klahvpillil, rõõmsameelne Robert Vaigla kitarril, eriti äge Heikko Remmel basskitarril ning loomulikult pühendunud Oliver Rõõmus trummidel.

Albumil on eekõige just tempokad ja bändilikud pop-lood, samas on ka mõni aeglane ja romantilisem ballaad.

Uudo Sepa album “Sinule” salvestati Helsingis ja Berliinis, albumi produtsendiks on rootslane Kim W. Tallinnas tuleb albumi materjal esmakordselt esitlusele just 15. detsembril Venuses.

Uksed avatakse 20.00, vanusepiirang puudub, kuid palume siiski kaasa võtta dokument, kuna kontserdi ajal on avatud ka baar. Kontserdi algus 21.00, kestus 1 tund.

Kogu kontsert filmitakse üles Kanal 2 poolt ja jõuab uuel aastal ka telesse.

Uudo albumist:
"Sinule" on minu esimene album. Selle jooksul olen tohutult õppinud ja kogemust juurde saanud, kuidas toimib meelelahutusvaldkond. Aasta tagasi poleks ma osanud sellisest asjast unistadagi, et mul endal võiks album välja tulla. See on olnud mu suurim unistus ja tänan kõiki, kes on aidanud mind sel teel.
Põhjus, miks panime albumi pealkirjaks "Sinule", on, et plaadi lugudel on palju tundeid ja emotsioone. Otsin kodu, unistan, tunnen mõne hetke ees hirmu. Need laulud on Sinule, kes Sa tahad mind mõista, need laulud on Sinule, kellel on sarnased mured ja hirmud, need laulud on Sinule kui tunned, et just selline muusika ning plaat on Su elust puudu.
Tahan jagada elu just nii nagu mina seda näen ja mulle meeldiks, kui oskaksin rohkem ka teiste perspektiive elus näha. Raskused, röömud, hirmud, kodutunne ja armastus on tunded, mis meid kõiki ühendavad. Aga me kõik oleme erinevad ja enamasti ei tea täpselt, mida teine inimene tunneb. Õppides lugema neid tundeid, leiame end kohast, kust ei tahakski lahkuda, nootide juurest, mis silitavad kõrvu ja südant ning panevad tantsima. Nähes inimesi töötamas heade asjade nimel, nii selle plaadi, kui ka kõige muu nimel, tean et mul on veel palju, palju õppida ja kindlasti ei jää see minu viimaseks albumiks. Nautisin koostööd iga inimesega – ühe töö meetod erilisem kui teisel. Oli ka tagasilükkamisi ja eriarvamusi, kuid üksteist toetades saime sellest üle ja sellise lühikse aja jooksul andsime endast parima, et tuua Sinuni plaat, mis võiks inspireerida ka teisi nägema veidikene kaugemale kui vaid enda ette. Mis annaks lootust olla lähedasem teineteisega. Loodan, et see plaat toob Sinule midagi uut ja huvitavat.
--


NB! Kontsert toimub kahes osas. Kell 20:00 avatakse uksed ning klubisse pääsevad kõik külalised, sõltumata vanusest.
Kell 23:00 pääsevad klubisse külalised alates vanuses 21+. Teine kontsert algab kell 01:00.
Vahepeal klubi uksi kinni ei panda. Alla 21 a külalised peavad enne kella 23:00 lahkuma.
Kui klient vanuses 21+ siseneb kell 20:00 siis tal on õigus jääda kogu ööks.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Uudo Sepp Live L 15.12.2018 20:00 Ööklubi VENUS Club, Tallinn 10.50
Hinnainfo
Pileti hind 10 €

NB! Kontsert toimub kahes osas. Kell 20:00 avatakse uksed ning klubisse pääsevad kõik külalised, sõltumata vanusest.
Kell 23:00 pääsevad klubissekülalised alates vanuses 21+. Teine kontsert algab kell 01:00.
Vahepeal klubi uksi kinni ei panda. Alla 21a. külalised peavad enne kella 23:00 lahkuma.
Kui klient vanuses 21+ siseneb kell 20:00 siis tal on õigus jääda kogu ööks.
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Venusclub OÜ
Vana-Viru 14 Tallinn 10148 Harjumaa
venus@venusclub.ee