Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Valeri Leontjev / Валерий Леонтьев

E 28.5.2018 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
11.10 - 36.10
KUUMAD HINNAD KAMPAANIA 21.-23.03.18
Piletid allahindlusega 30% kehtivast hinnast!
Pileti ostmisel kirjutada väljale (soodus)kood kampaaniakood KUUMHIND3 ja valida hinna tüüp "KUUM HIND"


Tallinnas esineb Venemaa rahvakunstnik Valeri Leontjev.

Kohalik korraldaja TCC.ee annab teada, et  Baltikumis toimub vene estraadi legendi ja megatähe Valeri Leontjevi kontserdituur. Virtuoossete muusikute ja suurepärase balletitrupi kaastegevusel esitab Venemaa rahvakunstnik Eestis, Lätis ja Leedus värvika show! Publiku lemmik rõõmustab Baltimaade elanikke juba üsna pea hittidega „Milõi drug“ („Armas sõber“), „Margarita“, „Deltaplan“, „Casanova“, „Devjat hrisantem“ („Üheksa krüsanteemi“) ja teised. Valeri Leontjev on artist, kes kingib armastust.

Valeri Leontjev on Venemaa üks silmapaistvamaid lauljaid, kes ei vaja tutvustamist. Korraldaja TCC.ee on kokku leppinud, et viimase aastatuhande eredaima tähe esinemised toimuvad Baltimaade kõigis kolmes pealinnas jõulude ajal. Sellest tuleb unustamatu ja soe, emotsioonidest ja eufooriast tulvil õhtu. Vene estraadi legend, mitme põlvkonna iidol näitab grandioosset show´d, millega ta tähistab oma 45. tegevusaastat.

Teid ootab maailmatasemel show: uskumatu ja paradoksaalne värvidemäng, laitmatu, stiilne ja professionaalne ballett ning muidugi artisti ainulaadne vokaal, mida saadavad kirglikud ning õrnad tunded.

Teid ootab tõeline pidu, sest Leontjevi kontserdid kätkevad alati  ebatavalist mehelikku karismat, provokatiivset käitumist, eredaid lavakujusid ja ainult elavat muusikat. Valeri Leontjev suhtleb alati saaliga: see on kui armastusavaldus, avameelne ülestunnistus ja tänu. Artist esitab laval endistviisi akrobaatikatrikke ja annab endast maksimaalse energeetilise panuse!

Riia ja Vilniuse jaoks on see grandioosne sündmus: pole ju Valeri Leontjev siin soolokontserte andnud peaaegu 10 aastat. Tänu TCC.ee-le saavad Riia ja Vilniuse elanikud ja külalised nautida vene estraadi seksisümboli, legendi ja tõelise tulesädeme kauaoodatud kontserti.

Tema kontserdid on alati vähemalt pooleks aastaks, mõnikord pikemaltki, ära planeeritud. Leontjevi esinemisi oodatakse kõikides maailmajagudes, teda  kuulavad hea meelega eri põlvkondade esindajad. Tema laulud, hääl ja artistlikkus on mõistetavad igale inimesele. Publikule on ta alati kui igavene armuke, samas ka südametemurdja, kes sirge seljaga deltaplaanil liugleb. Ta on nii Casanova kui lihtsalt armas sõber.

Ärge magage maha maailmatähe fantastilist show´d, mis jääb meelde ja mille üle saab veel kaua mõtteid vahetada. Seda kontserti on parem üks kord näha kui sada korda videost vaadata ning kahetseda, et ei õnnestunud kohal olla. Surematud hitid ja uute laulude laineid löövad esmaettekanded. Ainult elav muusika. Ainult täielik andumus publikule. See on Valeri Leontjev – mees, kes kingib armastust.

Sündmuse koduleht: http://www.tcc.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Valeri Leontjev / Валерий Леонтьев E 28.5.2018 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn 11.10 - 36.10
Hinnainfo
Kuni 31.03 kõik piletid II tasandil al. 10 €, I tasandil hinnaga 15 € ning põrandal al. 20 €!
Täishinnad vahemikus 25-50 € (vastavalt istekohale).Lastele vanuses kuni 5 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Kõikidele Tondiraba Jäähallis toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.60€/ pilet.

Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole.
Uksed avatakse kell 17:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus ca. 2 tundi
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.


Tondiraba areen pakub oma vaatajatele maksimaalselt mugavaid ja õdusaid kohti VIP-loožis
Parim ülevaade, ainult teie seltskond,  unustamatud muljed ja individuaalne teenindus. VIP-loož on ideaalne variant sõpradele, firmapeo ja sünnipäeva pidamiseks. Igas VIP-loožis on garderoob, tualettruum ja teler.
Lisaks on võimalik ette tellida parkimiskoht autole otse peasissepääsude ees.
Soovi korral katavad kelnerid teile laua, selleks töötab catering-teenus. Täpsem info siit: http://bouche.ee/kontakt.
Et ühte sellist mugavat looži rentida, kirjutage e-posti aadressile tondiraba@piletilevi.ee .

Loož nr 3 (7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 4 (7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 13 (kuni 70 inimest). Looži rent on 1650 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Parkimiskoha hind 18 €.


Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! I korrusel sektorite A1- A4, B1, B2 osaliselt, C3 osaliselt, C4 ja D1-D4, 1. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
I korruse sektorite  B2-B4 ja C1-C3 7. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.
Toimumiskoht
Varraku 14 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Tallinn Contsert Club OÜ
Tallinn Contsert Club OÜ
Narva mnt 7a Tallinn 15172 Harjumaa
+372 53428382
tallinncontsert@gmail.com