Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

VOLBEAT - Rewind * Replay * Rebound Tour

R 17.7.2020 19:30
Saku Suurhall
Hea klient!
 
Jääb ära 17.07.2020 toimuma pidanud Volbeat kontsert.
 
PDF-piletite omanikele tagastatakse automaatselt iga pileti toimumiskoha lisatasu (0,90€). Juhul, kui Teil on pääse ka restorani (60€ pileti kohta), kuulub ka see tagastamisele kontole, millelt ost oli sooritatud.
 
Kontserdi PDF-piletidest saavad kinkepiletid, millega on võimalik soetada teistele Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavatele sündmustele pileteid kuni 31.07.2021. Selleks tuleb internetipoes ostuprotsessi lõpus kinkepileti koodi väljale märkida PDF-piletil olev triipkoodi number.
 
NB! Pilet on kui maksevahend, juhul kui teie ostetavad piletid ületavad kinkepiletite summa, tuleb vahe juurde maksta. Juhul kui ostetavad piletid on väiksema väärtusega, siis kinkepileti väärtus ei kuulu tagastamisele.
 
Tavapiletid ei muutu kinkepiletiteks. Tavapiletite omanikud saavad enda piletid vahetada teiste Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavate piletite vastu või tagastada Piletilevi müügipuntkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuses asuv müügipunkt.
 
Tagasiost Piletilevis lõppes 31.07.2020
Alates 01.08 palun pöörduda tagasiostu soovidega otse korraldaja poole.

Rebels & Angels!

We know many of you have been asking and we’re sorry that we have not had word until now, but for the safety of our fans, families and crew, Volbeat’s remaining 2020 headline shows in Germany, Luxembourg, Estonia and Norway have been cancelled.

While it is beyond disappointing to not play for you this Summer, we are so looking forward to getting back out and seeing you all once we can all safely return to live shows. Please keep an eye on your inboxes as you will soon be receiving more information from your point of purchase.

In the meantime, stay safe, take care of yourself and each other and we will see you all as soon as we can.

- VOLBEAT

TAANI ROKIMASIN VOLBEAT ANNAB SUVEL TALLINNAS OMA ESIMESE TÄISPIKA SOOLOKONTSERDI BALTIKUMIS

Reedel, 17. juulil esineb Saku Suurhalli blackboxis Taani ansambel VOLBEAT. Bändi esimene täispikk soolokontsert Baltikumis leiab aset maailmaturnee “Rewind • Replay • Rebound Tour” raames.

Volbeat on küll korra ka Eestis esinemas käinud, astudes tunamullu Tallinna lauluväljakul üles Guns N’ Rosesi suure välishow erikülalisena, kuid täispika soolokontserdiga külastatakse Baltikumi esmakordselt.

Öeldakse, et kuigi me võime olla minevikuga lõpparve teinud, ei jäta minevik tegelikult kunagi meid lõplikult maha. Ansambli seitsmes stuudioalbum “Rewind • Replay • Rebound” (2019) on üles ehitatud kasutades Volbeati DNA-tasandil hästi eristuvat psychobilly punk 'n' rolli kõla. Michael Poulsen (vokaal), Rob Caggiano (kitarr), Kaspar Boye Larsen (basskitarr) ja Jon Larsen (trummid) on aga leidnud nii enda kui ka bändi paadunud fännide leegioni jaoks viisi oma kõla värskendamiseks – destilleerides rokkmuusika rikkalikku ja kirevat minevikku ning näidates selle vastu üles oma austust. Eesmärgiks on roki taas esiplaanile seadmine, lõpptulemuseks on jõudmine loomingulisuse tippu.

“Stuudiosse mineku mõte on see, et sul on veel midagi tõestada - mitte ainult fännidele, vaid enamasti endale. Isegi siis kui arvad, et sul on juba kõik tehtud ja öeldud,” selgitab Poulsen. “Ilma oma varasema loominguta ei oleks me saanud ka seda uut albumit salvestada. Pole tähtis, kui vanaks bänd saab või kui mitu albumit teeme, see äratuntav signatuurkõla jääb alati alles.”

Uue kauamängiva puhul on kõik tsükliline – nii nagu elus endaski. Laulusõnadele keskendudes avaneb kuulajal võimalus ajas rännata ning lennata tagasi selle juurde, mida ta lapsena tegi. Nüüd olles täiskasvanu, on tal seda tehes võimalik neid asju uuesti kogeda. Olgu selleks siis teatud lõhn, värv, asukoht, tunne või midagi, mis juhtus ühel suvel ja pani ta end hästi tundma. Või kui ta on midagi läbi elanud ja korra põhjas ära käinud, kuid suutnud rasketest aegadest välja rabeleda ning üles tõusta, olles jätkuvalt elus, taas jalule saanud ja aina tugevamaks muutunud. Öeldakse, et väljakutsed inspireerivad meid. Need lood on küll üsna isiklikud, kuid nendega on lihtne samastuda.

Volbeat pole kaotanud muusikalist leeki oma veenides, loomingulist kirge ega ka soovi areneda. Nad püüavad ikka ja jälle ennast ning oma pea kaks kümnendi kestnud karjääri töötulemusi ületada. See on see, mis hoiab neid näljasena ja muusikaliselt ausana, lubades jätkata põhimõttel Rewind, Replay, Rebound, mis väljendub ka nende loomingus: “Mõned uue plaadi lugudest võiksid vabalt olla meie kahel või kolmel esimesel stuudioalbumil - see on see, kuhu bändina ajas tagasi kerime. Nüüd, aastate möödudes kordame seda kõike uuesti ja muutume bändina veelgi tugevamaks,” lisavad muusikud.

Taani rokimasin Volbeat esineb 17. juulil Saku Suurhalli backboxis. Uue “Rewind • Replay • Rebound” turnee kavas on seni lisaks uue albumi paladele leidnud koha ka ansambli sellised hittlood nagu näiteks “Lola Montez”, “Still Counting”, “For Evigt”, “Lonesome Rider”, “Fallen”, “Seal The Deal” jpt.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
VOLBEAT - Rewind * Replay * Rebound Tour R 17.7.2020 19:30 Saku Suurhall
Hinnainfo
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

KONTSERT JÄÄB ÄRA!


Jälgi üritust Facebookis.

Seisukoht 59 €
Kontsert leiab aset nn. blackboxis, selle lahenduse abil kujundatakse Saku Suurhallist suur klubi, ehk tribüünid peidetakse ära ning publik pääseb vaid põrandale showd nautima.


AJAKAVA:
18:00 uksed
19:30 programmi algus
23:00 ürituse orienteeruv lõpp
täpsem ajakava avaldatakse hiljem

LISAINFO:
Vanusepiirangut ei ole. Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel

Sissepääs ratastooliga olemas.
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast.

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Saku Suurhall
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud IN FLAMES - I, The Mask Tour PeatatudPeatatudIN FLAMES - I, The Mask Tour Helitehas, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Sündmus on peatatud AMON AMARTH - Berserker World Tour PeatatudPeatatudAMON AMARTH - Berserker World Tour Rock Cafe, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet SCHÖNBRUNNI LOSSI ORKESTER - Suur Viini Uusaastakontsert 2021 SCHÖNBRUNNI LOSSI ORKESTER - Suur Viini Uusaastakontsert 2021 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti 40.30 - 70.30
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet SCHÖNBRUNNI LOSSI ORKESTER - Suur Viini Uusaastakontsert 2021 SCHÖNBRUNNI LOSSI ORKESTER - Suur Viini Uusaastakontsert 2021 Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 40.30 - 70.30
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet OPETH - In Cauda Venenum Tour OPETH - In Cauda Venenum Tour Helitehas, Eesti 49.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!