logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

YES / The Album Series Tour

N 25.5.2023 19:00 - P 31.12.2023 21:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
YESi kontsert lükkub 2024. aasta kevadesse
 
Ennenägematutel asjaoludel, mis on allpool pikemalt lahti seletatud, on YES sunnitud oma Euroopa ja UK tuuri sellest aastast järgmise aasta maisse/juunisse lükkama. Täpsemat infot jagame peagi. See kehtib ka Tallinnas, Alexela Kontserdimajas toimuma pidanud kontserdi kohta, mis oli planeeritud 25. maiks 2023.
 
Bänd avaldab siiralt kahetsust ning lubab oma lojaalsetele fännidele, et uued tuurikuupäevad pannakse peagi paika.
 
Oleme väga tänulikud kui otsustate oma piletid alles hoida (neid ei ole vaja ümber vahetada) ning tulla kontserdile 2024. aasta kevadel. Kui see võimalik ei ole, siis pakume teile järgmisi variante:
 
  • kinkekaart 130% väärtuses pileti hinnast, mida saab kasutada kõikide meie korraldatavate kontsertide puhul kuni 31. detsembrini 2025.
  • pileti vahetamine ükskõik millise meie korraldatava kontserdi pileti vastu
  • maksame piletiraha ostjale tagasi
 
Palun täitke ära vorm, mille saab alla laadida SIIT ning saatke see enne 2. juunit 2023 aadressile tickets@ltips.lv.
Saadame kinkekaardi, teise kontserdi pileti või kanname raha tagasi hiljemalt 23. juunil 2023.
 
 
L Tips Agency organiseerib kontserte aastast 2002 ja on Baltikumi toonud artiste nagu Ed Sheeran, OneRepublic, Nick Cave, Jose Carreras, Bryan Adams, Lenny Kravitz, The xx, Sarah Brightman, David Guetta, Placebo, Three Days Grace, GusGus, Hurts, LP, James Arthur, Imany, Bullet For My Valentine, Biffy Clyro, Kraftwerk, Tarja, Mika, Yann Tiersen, Little Big ja paljud teised.
 
Siiralt teie
L Tips Agency
 
 
Bändi selgitus:
 
“Suure kahetsustundeda teatame, et ennenägematutel asjaoludel, mis on bändi kontrolli alt väljas, on YES otsustanud oma 2023. aasta Relayer Euroopa ja UK tuuri edasi lükata.
 
YES koos oma management’iga on uurinud kõikvõimalikke variante, et kindlustada tuur Covidi ja sõjaga seotud juhtumite vastu. Kindlustused hetkel neid võimalusi, mis olid saadaval enne Covid-19  pandeemiat ja sõda Ukrainas, ei paku. 
 
YESi tuuride puhul on alati eelnevalt riske kalkuleeritud ning tuurid on olnud kindlustatud lisaks sagedastele ärajäämiste põhjustele ka näiteks terrorismi vastu. Soovides toetada kontserdipaiku ja meeskonda, tuuritas YES 2022. aastal UKs, kuid bänd lihtsalt ei saa minna sellises mastaabis tuurile, olles kindlustamata.
 
Vajalikku kindlustust lubati juba 2023. aastaks, kuid see on nüüd edasi lükkunud 2024. aastasse. On bände, kes saavad neid riske võtta, kuid YESi tuuridel on riskid liiga suured.
 
YESi Eventim Apollo (London) kontsert jääb ära ning piletiraha makstakse tagasi. Ülejäänud tuuri kuupäevad selguvad peagi - kõik piletid kehtivad ka uuel kuupäeval.
 
YES avaldab siirast kahetsust ja palub mõistmist. Bänd on saanud vajalikud kinnitused aastaks 2024 ning plaanib kindlasti lavadele naasta.
 
 
2018. aastal tähistas YES oma 50. sünnipäeva eduka tuuriga #YES50. Uuel tuuril löövad bändimeestest kaasa Steve Howe (kitarr), Geoff Downes (klahvpillid), Billy Sherwood (basskitarr ja taustvokaal), Jon Davison (vokaal) ning Jay Schellen (löökpillid). Kontsert koosneb kahest osast, esimese jooksul kõlavad rokimaailmas klassikaks saanud YESi palad ning teise jooksul kõik lood 1974. aasta albumilt ‘Relayer’. Tegemist on bändi seitsmenda stuudioalbumiga, mida peetakse tihti YESi kõige iseloomulikumaks plaadiks. ‘Relayer’ tähistas bändi teekonnas ka mõningast muudatust, sest Patrick Moraz asendas klahvpillidel Rick Wakemani ning muutis bändi kõlapilti veidi nurgelisemaks ja avangardistlikumaks. Plaadi andis välja Atlantic Records ning ‘Relayer’ jõudis UK albumiedetabelis neljandale ning US Billboardi edetabelis viiendale kohale.
 
“Arvan, et ‘Relayer’ on bändi üks loomingulisemaid ning huvitavamaid muusikakogumeid. Kogu albumi ettemängimine on kahtlemata üks mõnus väljakutse. Mul on hea meel, et saame seda muusikat taas Euroopa lavadel esitada. Loodan, et kõik, kes meie kontserdile tulevad, naudivad seda sama palju kui me ise laval olemist naudime!” sõnab trummar Alan White.
 
YES alustas tegevust aastal 1968 ning on üks innovatiivsemaid, mõjukamaid ja armastatumaid bände rokkmuusika ajaloos. Asutajaliikmeteks olid Jon Anderson ning tänaseks meie hulgast lahkunud Chris Squire. Bändi 70ndatel ilmunud albumid “The Yes Album”, “Fragile”, “Close To The Edge”, “Yessongs” (koosneb kolmest live-albumist), “Tales From Topographic Ocean”, “Relayer” ning “Going For The One” olid uuenduslikud oma muusikastiili ja sisu poolest. Nende muusika lahutamatuks osaks sai kunstniku Roger Deani YES logo, mis kaunistab mitmeid YESi albumite vahelehti. Bänd on müünud üle 50 miljoni albumi ning pärjatud ka Grammy auhinnaga.
 
YES esineb Alexela Kontserdimajas Tallinnas 25. mail 2023. Piletid on müügil Piletilevis.
 
Vaata ja kuula:
YES – Owner of a Lonely Heart https://www.youtube.com/watch?v=SVOuYquXuuc
YES – Love Will Find A Way https://www.youtube.com/watch?v=Hrowi4hHz8A
 
 
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
YES / The Album Series Tour N 25.5.2023 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Üritus YES / The Album Series Tour
Kuupäev / Kell N 25.5.2023 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinnainfo

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:00 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Tasuta sissepääs lastele kuni 5 aastat, kui istuvad saatja süles
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
• Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

 

 
 

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
L Tips Agency SIA
Bruņinieku iela 93 - 4, Riga LV-1007 .
info@ltips.lv; +371 29137738
info@ltips.lv
reg.nr: 60212980
Üritus YES / The Album Series Tour
Kuupäev / Kell N 25.5.2023 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti