Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Romad: millenniumi kestev teekond / Цыгане: дорога длиной в тысячелетие

P 10.11.2019 18:00
Rae Kultuurikeskus
10.50 - 15.50

Meeleolukas tantsu- ja lauluetendus "Romad: millenniumi kestev teekond"

 

Mustlased on kirglikud inimesed ning nende rahvatants ja -muusika toob esile kirkaid emotsioone. Mustlaste pikk teekond Indiast Euroopasse, mis algas aastatuhat tagasi, on rikastatud paljude maade motiividega, mida nad läbisid, luues unikaalse heli ja pillimängu viisi. Suurepärane võimalus tutvuda mustlaste kultuuridega on külastada Mustlastantsu ansambli AL SOLi koostatud folklooriprogrammi "Romad: millenniumi kestev teekond" 2019. aasta kontsertreisil! Programm on saanud Eesti Integratsiooni Sihtasutuse toetuse.

Mustlastantsu ansambel AL SOL on asutatud 2006. aastal Natalija Ilvese poolt eesmärgiga säilitada ja arendada mustlaste folklooritantsu professionaalsel tasandil. Ansambel koosneb endistest professionaalsetest tantsijatest, keda ühendab sügav huvi mustlaste kultuuri vastu. Viimastel aastatel on ansambel võitnud mitmel Venemaal toimunud mustlaskultuuri festivalil laureaaditiitli ning kahel korral on hinnatud nende esinemist hõbemedali vääriliseks Folkloortantsu Maailmakarikavõistlusel. AL SOL on esinenud Eestis, Lätis, Soomes, Venemaal ja Prantsusmaal, nende tegevuse geograafiline ala laieneb pidevalt.

Tantsu- ja lauluetendus "Romad: millenniumi kestev teekond" on koostatud koostöös silmapaistva laulja Rafael Sharafetdinovi (Moskva Gnesinski Muusikainstituut) ja kitarrivirtuoosi Slava Bortsoviga (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia). Lisaks rõõmustavad publikut noored, kuid juba tuntud artistid – loomingukeskuse „Diapasoon“ vokaalduo „Milaški“.

Konkreetselt selle esinemisprogrammi jaoks on hinnatud kostüümikunstnik Larianna Holm loonud mitmeid uusi imelisi tantsukostüüme.

Showprogrammi "Romad: millenniumi kestev teekond" esinemisrühmast õhkub mustlasmuusikat ja -tantsu ning nende soov on oma kirge publikuga jagada!

 

Lisainfo


http://www.alsol.ee
https://www.facebook.com/gypsyshowtallinn

+372 5207300

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Romad: millenniumi kestev teekond / Цыгане: дорога длиной в тысячелетие P 10.11.2019 18:00 Rae Kultuurikeskus 10.50 - 15.50
Hinnainfo
Täispilet 15 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 10 €
Erivajadustega klient/ saatja 10 €
Gruppidele alates 5 inimesest 10 €/inimene
 
Lastele kuni 5 a (k.a.) sissepääs tasuta, juhul kui istub piletiga saatja süles.
 
Soovitatav vanus alates 7. eluaastast.
 
Sissepääs alates kell 17:30.
Kestus 1 h 30 min.
 
 
Toimumiskoht
Rae Kultuurikeskus
Aruküla tee 9 Rae vald Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Mustlastantsu ansambel AL SOL MTÜ
Ümera 40-38 Tallinn Harjumaa
natalija.ilves@gmail.com
reg.nr: 80246133
Samas toimumiskohas
Osta pilet Komöödiateatri etendus ''Igaühel neli nägu'' Komöödiateatri etendus ''Igaühel neli nägu'' Rae Kultuurikeskus, Eesti 15.50 - 17.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Kas hakkame seksima? / Vana Baskini Teater Kas hakkame seksima? / Vana Baskini Teater Rae Kultuurikeskus, Eesti 15.50 - 17.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!