Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium / Музыка в Темноте: Рождественская мистерия / Music in the Dark

E 26.11.2018 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
21.40 - 50.40
Ainulaadne multimeedia show „Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“

„Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“ etendub Eestis 26. novembril Alexela Kontserdimajas.


Jõulud on aeg, kui kõik ootavad tõelist imet: midagi maagilist, muinasjutulist ja ebamaist  – see kõik läheb nüüd täide! Külaline lumisest Peterburist Eugenia Zima, kes on ülieduka show „Muusika pimeduses“ autor, toob teieni uue programmi - „Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“. 

See on ainulaadne etendus, kus virtuoossete muusikute akadeemiline esitlus põimub uusimate tehnoloogiatega. Selline kooslus ei jäta ühtegi kontserdi külastajat külmaks. „Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“ – see on kõrgeima kunsti ja uusimate tehnoloogiate sünergia.

Selles show's kõlavad parimad klassikalise muusika palad, mida saab õigusega nimetada muinasjutuliste jõulude ja uhke aastavahetuse kaunimaks muusikaks.

„Peterburi Virtuooside“ muusikud loovad Eugenia Zima juhendamisel unustamatu õhtu, kus klassikalise muusika aarded lennutavad külalised tähtede paistel Leipzigi kõrgest kirikust, kus Bach lõi oma „Jõuluoratooriumi“,  jõulutuledes Viini Straussi juurde, ja seejärel  revolutsioonieelsesse Peterburi, kus Drosselmeyer jutustab Mašale salapärast raamatut. 

Lumine hommik, karge õhtu, kuum punš, pakkepaberi sahin, soojad sõnad ja lähedaste naeratused – kõik see on kordumatu, soe jõuluatmosfäär, mida tahaks jagada vaid kõige lähedasemate inimestega.

„Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“ - see etendus läheb hinge nii klassikalise muusika austajatele, kuid ka neile, kes ei tunne klassikalisi teoseid kuigi hästi. 

Samal ajal, kui virtuoossed muusikud esitavad klassikalise muusika šedöövreid, käib laval kaasahaarav etendus: koreograafia, 3D mapping, motion video, laser- ja valgusshow.

Kui saalis kustutatakse valgus, siis meie maailmataju muutub ja algab tõeline maagia. Inimesed hakkavad saalis tihti nutma, kuid mitte sellepärast, et hinges on valus või neil on halb olla, vaid seetõttu, et erinevate tunnete ja avastuste gamma katab neid kui merelaine ja emotsioone on raske valitseda.

Eugenia Zima eelmine projekt „Classics in the Dark’“, mille ta lõi Peterburis ja esitles Planetaariumis, osutus ülimenukaks megashowks, kuhu olid kõik piletid välja müüdud!

Ka Alexela Kontserdimaja oli välja müüdud. Kuna inimeste huvi oli nii suur, siis otsustati selle ainulaadse projektiga jätkata ning tuua lavale tõeline jõulumuinasjutt!

Kontsert, mis toimub 26. novembril, on suurepärane võimalus häälestada ennast jõulumeeleoluks: veeta koos oma lähedaste ja sõpradega imeline õhtu, mis viib teid muinasjutulisse jõulumaailma!

https://www.youtube.com/watch?v=LG9xp-TR_i4


https://www.youtube.com/watch?v=HU533Nb0Sa4

Esinevad:

Orkester  - „Peterburi Virtuoosid”.
Solistid - Maria Litke ja Roman Arndt (Mihhailovski teater ).
Koreograafia - Dmitri Olennikov, Jekaterina Sergejeva  (TNT telekanali menuka tantsushow „Tantsud“ finalistid).
Idee autor, projekti kunstiline juht – Eugenia Zima.


26. november Alexela Kontserdimaja kell 19.00
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium / Музыка в Темноте: Рождественская мистерия / Music in the Dark E 26.11.2018 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 21.40 - 50.40
Hinnainfo
KAMPAANIA! Perioodil 14.-21.11 (k.a.) kõik rõdu piletid -15% soodsamad!
(hinnad süsteemis on juba soodustusega)

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
20:30 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirang 5+
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee                                             
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikidele Alexela Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.90€ / pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
AMProduction OÜ
Tammepõllu tee 9 74001 Harjumaa
amkontsert@gmail.com
Samas toimumiskohas