logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Station Narva 2021 festivalipass

N 5.8.2021 14:00 - L 7.8.2021 23:59
Narva Muuseum
25.90 - 35.90
5.–7. augustil toimub Narvas taas muusika- ja linnafestival Station Narva. Esmakordselt jõuab Station Narva muusikaprogramm Narva Muuseumi, mis avab  festivali külalistele uksed üle kogu maja ka öisteks avastusteks.
 
Tänavu neljandat korda toimuva festivali muusikaprogrammi südameks on Narva Muuseum koos ajaloolise Narva Hermanni Linnusega. Muuseumi alale seatakse sisse neli lava: pealava Põhjaõuel, kust avaneb linna parim vaade Euroopa Liidu idapiirile, ning kolm siselava juba alates Liivi Ordu aegadest linna külalisi võõrustanud linnuse Refectoriumi, Reconditoriumi ja Dormitooriumi saalides. Sisehoovist koos kohvikute, baaride ja tänavatoiduga saab festivali keskne kohtumispaik.
 
Lisaks muusikaelamustele pakuvad festival ja Narva Muuseum haruldast võimalust kogeda öist muuseumiatmosfääri. Ajal, mil muuseumi uksed on tavakülastajatele suletud, saavad festivali külalised  kogeda uut interaktiivset püsiekspositsiooni hiljuti restaureeritud 700-aastases konvendihoones. Öised seiklejad pääsevad ka müüriharjal kulgevale galeriile, kust avanevad vaated Narva linnale ja piiritagusele Ivangorodile.
 
Station Narva saab alguse neljapäeval, 5. augustil BAZAR aruteludega päevakajalistel kohalikel teemadel, näitustega Narva kunstiresidentuuris ja linna vaatamisväärsuste tuuridega. Reede, 6. augusti päeval toimub Linda 2 keskuse loomeinkubaatoris OBJEKT ettevõtluspäev, kus võetakse luubi alla nii Kreenholmi kultuurikvartali tulevik kui ka kultuuriürituste majanduslik potentsiaal  õiglase ülemineku kontekstis. 6. ja 7. augusti  päeval toimuvad daatšade tuur, narvapärane hommikusöök VitaTiimi keskuses ning tasuta päevased kontserdid üle linna.
 
6. ja 7. augusti õhtul ja ööl ulatub muusikaprogramm lisaks Narva Muuseumile jõeäärsesse Ro-Ro kultuuriklubisse. Festivalil esinevad nii rahvusvahelised artistid, üle Eesti tuntud tegijad kui ka Ida-Viru parimad muusikud. Esinejad ja ajakava avalikustatakse juuni ja juuli jooksul. 
 
Station Narva 2021 festivalipassid on müügil Piletilevi veebikeskkonnas ja müügipunktides üle Eesti. Esimesed 100 piletit on müügil soodushinnaga 25 eurot, järgmised hinnaga 35 eurot.
 
Festivalipass tagab sissepääsu 6.–7. augustil Narva Muuseumis ja Ro-Ro klubis toimuvale muusikafestivalile ja 6. augustil OBJEKTis toimuvale ettevõtluspäevale. Lisainfo: https://stationnarva.ee/programm/#tickets
 
Station Narva festivali korraldaja on ettevõte Shiftworks koostöös Narva tiimiga. Koostööpartnerid: Narva Muuseum, Art Club Ro-Ro, loomeinkubaator OBJEKT, avalike arutelude päev BAZAR, Narva kunstiresidentuur, VitaTiim, Damn.Loud.
 
Festivali toetavad Narva Linn, Kultuuriministeerium ja Integratsiooni Sihtasutus.

Festivali korraldatakse vastavalt avalikele üritustele kehtivatele reeglitele, mis aitavad vältida koroonaviiruse levitamist või sellesse nakatumist.

Sündmuse koduleht: http://www.stationnarva.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Station Narva 2021 festivalipass N 5.8.2021 14:00 Narva Muuseum 25.90 - 35.90
Hinnainfo
Esimesed 100 piletit on müügil soodushinnaga 25 eurot, järgmised hinnaga 35 eurot.
Toimumiskoht
Narva Muuseum
Peterburi maantee 2 Narva Eesti
Sündmuse korraldaja
Shiftworks OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 6276608
info@tmw.ee
reg.nr: 10844006
Samalt korraldajalt
Osta pilet TMW 2021 Festivalipass TMW 2021 Festivalipass - Tallinna linn, Eesti 55.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Efterklang (DK) live Efterklang (DK) live Kino Sõprus, Tallinn, Eesti 39.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Laibach (SLO): Love Is Still Alive 2022 Laibach (SLO): Love Is Still Alive 2022 Vaba Lava Tallinna teatrikeskus, Eesti 25.90 - 40.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!