Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tamar Nugis (bariton)

L 2.3.2019 17:00
Maarjamäe loss
15.50 - 20.50
Kontserdisari „Vene salong“
Tamar Nugis (bariton)
Ilana Lode (klaver)
Kärt Tammjärv (tekstid)
Kavas:
Rahmaninov, Tšaikovski jt

Kontserdisari toob publikuni vene romansi ja poeesia võluva sulami kaunis Maarjamäe lossis. 19. sajandil Euroopas populaarne intiimne kodune musitseerimisvorm leidis väljundi Venemaal sentimentaalse romansivormi õitsengus 20. sajandi esimestel kümnenditel.
Vene romanss peegeldab rohkeid tundedetaile ja kiirelt vahelduvaid meeleolusid ning paljastab vene hinge kogu tunderikkuses. Iga romanss jutustab liigutava loo: kohtumised ja lahkuminekud, aated ja au, õrnus ja siirus, armastus ja kirg, kahtlused ning kahetsus. Muusikat täiendab vene luuletajate looming, mida loetakse nii eesti kui ka originaalkeeles.

Tamar Nugis on lõpetanud 2016. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrantuuri Taavi Tampuu lauluklassis, täiendanud end Sibeliuse Akadeemias Annika Ollinkari juhendamisel ning rahvusvahelistel meistrikursustel. Ta on teinud mitmeid meeldejäävaid rolle Vanemuise teatris: Krahv Balduin Zedlau (Strauss „Viini veri“), Javert (Schönberg/Boublil „Hüljatud“), Juhan (Lill „Tulleminek“), Ärni (Aints „Rehepapp“) jt. Tekstitundliku lauljana on Tamar Nugis järjest enam hinnatud oratooriumisolisti ja Liedi lauljana. Ta on mitmekülgne loojanatuur, lisaks akadeemilisele muusikale on ta tegutsenud rokkbändis, isegi tantsulavastuses ja on tegev ka laulukirjutajana. Vene romansikavas on ta laval koos loominguliste partnerite pianist Ilana Lode ja näitleja Kärt Tammjärvega.

Koostöös Eesti Ajaloomuuseumiga
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Tamar Nugis (bariton) L 2.3.2019 17:00 Maarjamäe loss 15.50 - 20.50
Toimumiskoht
Pirita tee 56 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
SA Eesti Kontsert
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
pilet@concert.ee