logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

The 12 Tenors

N 28.3.2024 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
50.30 - 90.30

Üks maailma kõige tuntumaid tenorikoosseise, The 12 Tenors, kutsub teid kaasa! Oma maailmaturnee “The Music of the World Tour” raames jõuavad nad 28. märtsil 2024 Tallinnasse, Alexela kontserdimajja. Ees ootab fenomenaalne sõu ja unustamatu õhtu, mis pühendatud erakordsetele häältele, silmapaistvale koreograafiale ja ajalugu vorminud muusikale.

12 tenorit - Alexander Duke, Joshua Smith, Martin Holtgreve, Gareth Evans, Julian Quijano, Will May, Matthew Facchino, Daniele Alan Carter, Maciej Dziemianczuk, Peter Horvath, Flavio Gismondi, Pasqaule Girone ja Daniel Hall - on vallutanud kogu maailma publiku südamed oma silmapaistvate vokaalsete annete, elava meelelahutuse ja kaasahaarava lavalolekuga. Varem on nad lummanud oma kontsertidega Euroopa, Hiina, Jaapani ja Lõuna-Korea publikut ning on nüüd valmis Eesti inimesi oma võluväega üle puistama.

“The Music of the World Tour” 2023/24 on austusavaldus ajatule muusikale, mis on liigutanud inimkonda ja loonud unustamatuid hetki. Tosin erakordset lauljat viivad teid rahvusvahelisele muusikalisele teekonnale läbi aja ja teil on harukordne võimalus rännata läbi mineviku ja oleviku, elada läbi emotsioone, mälestusi ja üllatusi.

Kontsert, mida toetab andekas live-bänd ja saadab suurejooneline valgussõu, on klassikaliste traditsioonide ja kaasaegse poistebändi energia ainulaadne sulam. Maailmakuulsad aariad kohtuvad roki- ja popihittidega ning 12 tippsolisti loovad hiilgava muusikalise terviku, mis jätab kuulaja hingetuks.

“Nende eelisteks on suurepärased hääled, sarm ja särts, samuti võrgutav silmapilgutus ja koketne puusanõks, eriti saalis viibivate naiste jaoks," kirjutas üks Mainposti kriitik. "12 tenorit muutsid laulu intiimseks kogemuseks. Nende hääles oli pühendumus, hingehäll. Ületamatu kulminatsioon,“ lisas RNZ kriitik.

 
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
The 12 Tenors N 28.3.2024 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 50.30 - 90.30
Üritus The 12 Tenors
Kuupäev / Kell N 28.3.2024 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 50.30 - 90.30
Hinnainfo
 
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:35 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirang 3+
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
• Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/
• Ostes pileti, kohustun täitma toimumiskoha sisekorra eeskirju. Tutvu nendega siit.

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 1.00€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
 
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
reg.nr: 10676276
Üritus The 12 Tenors
Kuupäev / Kell N 28.3.2024 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 50.30 - 90.30
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet DIRTY HONEY (USA) - Can't Find the Brakes Tour DIRTY HONEY (USA) - Can't Find the Brakes Tour Paavli Kultuurivabrik
Osta pilet Bright & Black PopulaarnePopulaarneBright & Black Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Mike Oldfieldi albumi 'Tubular Bells' 50. juubelikontsert Mike Oldfieldi albumi 'Tubular Bells' 50. juubelikontsert Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Lumekuninganna ja igavene talv - Muusikaline etendus uiskudel Lumekuninganna ja igavene talv - Muusikaline etendus uiskudel Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti