Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Vana madrus - Marko Matvere, Tõnu Kaljuste ja Tallinna Kammerorkester

R 24.7.2020 19:00 - L 25.7.2020 20:00
20.90 - 40.90
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Vana madrus - Marko Matvere, Tõnu Kaljuste ja Tallinna Kammerorkester

Õhtu täis lugusid ja laule merest ning meremeestest – vanad tuttavad Miljuneer, Truudusetu Juulia, Vana madrus, Käsmu laht, lisaks paaditäis uusi laule, mida see kooslus pole veel koos esitanud.

Kontserdid toimuvad:

* 24. juulil 19.00 Noblessneri valukojas, Nobeli saalis

* 25. juulil 19.00 Viinistu katlamajas

Laval on parimatest parimad - solist Marko Matvere, dirigent Tõnu Kaljuste ja Tallinna Kammerorkester! Nende viimast ühist kohtumist lavalaudadel meenutab plaat „Kümme merelaulu“ (salvestatud 2005. aastal Viinistus), seetõttu leidsid asjaosalised, et aeg on uuesti kokku tulla ja pakkuda publikule nii nostalgiat kui ka uusi elamusi heast muusikast.

Marko Matvere on Eesti üks tuntumaid merelaulude esitajaid ning üks väheseid eestlasi, kes käinud purjekaga ümbermaailmareisil. Tõnu Kaljuste hoiab jätkuvalt rooliratast kõigi Naissaarel randuvate kontsertide ja etenduste õnnestumise nimel. Dirigent Tõnu Kaljuste koos Tallinna Kammerorkestriga on oodatud esinejad kontserdisaalides nii kodu- kui välismaal, nad teevad koostööd erinevate solistide ja Eesti heliloojatega, orkester on mänginud sisse arvukalt uuema aja Eesti filmimuusikat.

Kontserti korraldab Tallinna Filharmoonia.

 

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Vana madrus - Marko Matvere, Tõnu Kaljuste ja Tallinna Kammerorkester Vana madrus - Marko Matvere, Tõnu Kaljuste ja Tallinna Kammerorkester Noblessneri Valukoda, Tallinn, Eesti 20.90 - 40.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Vana madrus - Marko Matvere, Tõnu Kaljuste ja Tallinna Kammerorkester Vana madrus - Marko Matvere, Tõnu Kaljuste ja Tallinna Kammerorkester Viinistu katlamaja, Loksa Harjumaa, Eesti 20.90 - 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti