Zucchero - Overdose D'amore - World Tour 2024

L 13.4.2024 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
49.90 - 59.90
13. aprillil 2024 astub Tallinnas Alexela Kontserdimaja lavale legendaarne Itaalia artist Zucchero. Vanameister toob rahva ette oma ajatu klassika, mis on teinud temast rahvusvahelise muusikalise legendi ning õhtu tõotab panna kõik hingekeeled helisema.
 
Adelom Fornaciari sündis 25. septembril 1955 Itaalias. Oma muusikalist teekonda alustas ta juba 1970ndatel aastatel, samal ajal pälvis ta ka oma suhkruse hüüdnime. Kiirelt sai mehest tunnustatud artist, kelle looming on tuntud oma erilise bluusi, souli ja gospeli mõjude poolest.
 
Zuccherot on saatnud aastate jooksul märkimisväärne edu ja ta on teinud koostööd erinevate muusikahiidudega, näiteks Eric Claptoni, Miles Davise, Brian May ja Luciano Pavarottiga. Muusiku diskograafiasse kuuluvad sellised hittalbumid nagu „Oro incenso & birra“, „Miserere“, „Spirito DiVino“ ja „Black Cat“. Zucchero võimas vokaal ja hingestatud meloodiad on see, mis on teinud temast muusikamaailmas ühe ainulaadse jõu ja puudutanud muusikasõprade südameid.
 
Tema looming on suures osas itaaliakeelne ning artist on öelnud, et karjääri alguses survestati teda laulma inglise keeles. “Lapsena nautisin ma biitleid ja rollinguid ja laulsin nende laule kaasa ka midagi mõistmata,” on Zucchero öelnud. “Ja mul oli ikkagi tore, sest muusika on universaalne keel: muusika üksi peaks suutma anda edasi sõnade tähenduse ja üldine sõnum võiks olla ka keelt oskamata selge. Nii otsustasin ma jätkata itaalia keeles laulmist.”
 
Zucchero ja Paul Young – „Senza Una Donna“ https://youtu.be/V69vs8JmXYM?si=aerDDAzO6vWZ4apY
 
See otsus on end ilmselgelt ära tasunud, sest Zucchero karjäär on kestnud läbi aastakümnete, andes tunnistust ande suurusest ja loovuse laiusest. Alates oma varastest R&B bändidest kuni edetabelite tippalbumite ja unustamatute koostööprojektideni on ta jätnud muusikatööstusesse kustumatu jälje. Tema hitid nagu „Senza Una Donna“, „Diamante“ ja „Baila (Sexy Thing)“ kõlavad jätkuvalt raadioteski ning on hinnatud erinevas vanuses publiku hulgas.
 
 
2024. aastal toob Zucchero Tallinnasse oma ajatu klassika ja uusimad hitid, õhtust tõotab tulla muusikat täis õhtu, mis ületab põlvkondadevahelised piirid ja toob kokku Itaalia muusika austajad ka mujalt kui pealinnast. Zucchero „Sugar“ Fornaciari omapärane vokaal ja kütkestav Itaalia maagia loovad ainulaadse atmosfääri, millest oleks patt ilma jääda.
 
Zucchero esineb Tallinnas, Alexela Kontserdimajas 13. aprillil 2024.
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Zucchero - Overdose D'amore - World Tour 2024 L 13.4.2024 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 49.90 - 59.90
Üritus Zucchero - Overdose D'amore - World Tour 2024
Kuupäev / Kell L 13.4.2024 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 49.90 - 59.90
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:00 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirang 3+
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
• Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/
• Ostes pileti, kohustun täitma toimumiskoha sisekorra eeskirju. Tutvu nendega siit.

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 1.00€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
 
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
reg.nr: 10676276
Üritus Zucchero - Overdose D'amore - World Tour 2024
Kuupäev / Kell L 13.4.2024 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 49.90 - 59.90
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet DIRTY HONEY (USA) - Can't Find the Brakes Tour DIRTY HONEY (USA) - Can't Find the Brakes Tour Paavli Kultuurivabrik
Osta pilet Bright & Black Bright & Black Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Mike Oldfieldi albumi 'Tubular Bells' 50. juubelikontsert Mike Oldfieldi albumi 'Tubular Bells' 50. juubelikontsert Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Lumekuninganna ja igavene talv - Muusikaline etendus uiskudel Lumekuninganna ja igavene talv - Muusikaline etendus uiskudel Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti