logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

NOTHING BUT THIEVES

K 4.5.2022 19:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hei kõigile! Oleme nii löödud, et peame teile teatama veebruarikuusse planeeritud Põhja-Ameerika tuuri ära jäämisest ja maisse kavandatud Ida-Euroopa tuuri edasi lükkamisest. Õnneks ei muutu midagi märtsis algava Euroopa tuuri osas. Arstide käsul peab Conor läbi tegema mitmeid operatsioone, et teha lõpp teda kimbutanud hingamisprobleemidele. Loomulikult oleme talle igati toeks.
 
Conoriga saab kõik korda, aga tema heaolu on esmatähtis ja seda eriti sel puhul, kui tahame vastavalt oma ambitsioonikatele soovidele tuuritada seni, kuni oleme vanad ja kiilakad. See on midagi mis lihtsalt tuleb ära teha. Nagu isegi arvata võite, ei oota sellist asjade käiku peale paari viimast rasket aastat mitte keegi. Aga on otsuseid, millest kõrvale hiilida lihtsalt pole võimalik.
 
Uus aeg tuurile Venemaal, Ukrainas, Valgevenes, Eestis ja Soomes on planeeritud oktoobrisse/novembrisse. Hoidke piletid alles, need jäävad kehtima. Täiesti selge, et olete seda tuuri ikka paganama kaua oodanud.
 
USA ja Kanada, teiega kohtume uuel aastal ja uue tuuri kokkupanemine juba käib. Loodetavasti leiame võimaluse ka lisaesinemisteks.
 
Lähemas tulevikus on meil teile aga juba uusi ja paremaid uudiseid jagada.
 
Ikka parimat!
NBT
 

 

KIRGLIKUD MAAILMAPARANDAJAD BRITI ROKKBÄNDIST NOTHING BUT THIEVES ESINEVAD TALLINNAS

Alternatiivne Briti rokkansambel Nothing But Thieves esineb “The Moral Panic Tour” kontserttuuri raames 4. mail 2022 Tallinnas, Noblessneri Valukojas

Inglise rokkbänd Nothing But Thieves avaldas 2020. aasta sügisel oma kolmanda stuudioalbumi “Moral Panic” koos uudisega tulevast kontserttuurist. 
 
Viimased aastad on Nothing But Thieves’i liikmete - Conor Mason (vokaal, kitarr), Joe Langridge-Brown (kitarr), Dominic Craik (kitarr, klahvpillid), Philip Blake (basskitarr) and James Price (trummid) - jaoks ülimalt edukad olnud. Populaarse bändi albumeid on müüdud kokku üle 700 tuhande eksemplari ning lood kogunud digiplatvormidel üle 750 miljoni striimi. Ansambel on oma alternatiivse kõlaga haaranud hulgaliselt lojaalseid fänne üle kogu maailma, tõestades end ühe tänapäeva parima rokkbändina. 
 
Alternatiivse bändi kolmas album “Moral Panic” ilmus 2020. aasta oktoobrikuus. Uue kauamängiva singlid “Real Love Song”, “Is Everybody Going Crazy?” ja “Impossible” koos paljude teiste värskete lugudega, olid Nothing But Thieves’i esimene uus looming peale bändi 2018. aastal ilmunud EP-d “What Did You Think When You Made Me This Way”, 2017. aastal välja antud ja Suurbritannia albumite edetabelis teisel positsioonile (#2) jõudnud albumit “Broken Machine”, ning bändi debüütalbumit “Nothing But Thieves”.
 
Uue stuudioalbumi edukaimaks singliks osutunud “Is Everybody Going Crazy?” on siiani üks bändi suurimaid hittlugusid, olles püsinud mitmeid nädalaid raadiote edetabelites ning kogunud digiplatvormidel  ülemaailmselt enam kui 20 miljonit striimi, mis oli Nothing But Thieves’i jaoks ideaalne tagasitulek. Sünge ja haarav rokklugu, mis räägib reaalsusest eemaldumisest, mõranenud ja vaevu äratuntavast tsivilisatsioonist, sobides hästi kokku ka tänapäeva maailmapildiga.
 
"See album on inimkonnale kui peegel, küsides küsimusi nagu “kas sa oled sellega nõus?” või “kas sa tahadki nii elada?”. Me olime kirjutamise ajal maailmas toimuvast üsna häiritud. See on album inimestele, teiste inimeste poolt ning meist endist ja sellest, kuidas me asjadele reageerime ja sellest tulenevalt tegutseme,” selgitab bändi Nothing But Thieves ninamees ja vokalist Conor Mason.
 
Nothing But Thieves’i värskeimal albumil on kokku sulanud kriitilised teemad nagu poliitiline segadus, kliimamuutused ja Interneti mürgisus, moodustades ühtse teose “Moral Panic”. Globaalse kaose keskel innustab bändi laulja Conor Mason inimesi liikuma vaimse ärkamise poole, pidades seejuures sõda ahnuse ja ego vastu. Sõnumiterohkel stuudioalbumil on ka positiivne külg, julgustades ühiskonda enda sisse vaatama. Vaid tänu sellele on meil võimalik meie sees olev koledus parandada ning seejuures ka maailm paremaks paigaks muuta.
Sündmused