Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Päevane kontsertkohtumine: Triinu Taul

K 18.4.2018 13:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
Külla tuleb Triinu Taul, kes oma muusikaarmastuse on kaasa saanud kodust ning sealt said alguse ka tema muusikaõpingud. Ta mängib erinevaid rahvapille, kuid lemmikinstrumendiks on eranditult hääl, kuna see on üks parim viis oma mõttemaailma ja tunnete väljendamiseks. Hääl üksi on võimeline edasi kandma sõnumeid, nii nagu seda teeb muusika ja sõnaline keel. Triinu sisemaailm peegeldub läbi muusika ja hääle, need on teadvuse kandjateks.
Triinu on öelnud, et: “Minu laul on see, kes ma olen. Elades muutun ja muutub ka laul.”
Hetkel on Triinu sukeldunud sügavamale helide maailma, kus uurib ja praktiseerib helide ja harmoonia teraapilist mõju nii vaimule kui füüsilisele kehale.

Vestlust veab Piret Aus.

Päevane kontsertkohtumine on võimalus kohtuda mõne tuntud inimesega, kes miskitpidi muusikaga seotud on. Koos aidapoolse vestluspartneriga võetaksegi fookusse külalise senine elu ja looming. Ja et kohtumine ainult jutuveeretamisega ei piirduks, võtab külaline ka musitseerimise enda peale. Tavaliselt koos kaasa võetud hea sõbra, kaasteelise või kolleegiga.

Tule kontserdile ja saa -10% kohvikumenüüst! Soodustus kehtib Viljandi pärimusmuusika aidas toimuva kontserdi päeval vastava kontserdipileti esitamisel kohvikus.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Päevane kontsertkohtumine: Triinu Taul K 18.4.2018 13:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi
Hinnainfo
Pilet: 4.50 EUR
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee