Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Põrgupõhja uus Wanapagan / Endla teater

L 27.6.2020 19:00 - R 21.8.2020 22:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis jäävad ära Endla teatri etendused perioodil 13.03 – 30.04, lisaks maikuus uuslavastused “Abort”, “Vaade sillalt” ja suvelavastus “Põrgupõhja uus Wanapagan”.
 
Etenduste PDF-piletidest saavad Endla teatri kinkepiletid, millega on võimalik soetada Endla teatri pileteid kuni 31.12.20. Selleks tuleb internetipoes ostuprotsessi lõpus kinkepileti koodi väljale märkida PDF-piletil olev triipkoodi number.
 
NB! Pilet on kui maksevahend, juhul kui teie ostetavad piletid ületavad kinkepiletite summa, tuleb vahe juurde maksta. Juhul kui ostetavad piletid on väiksema väärtusega, siis kinkepileti väärtus ei kuulu tagastamisele.
 
Tavapiletid ei muutu kinkepiletiteks. Tavapiletite omanikud saavad enda piletid vahetada Endla teatri piletite vastu või tagastada Piletilevi müügipuntkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuses asuv müügipunkt.
 
Omniva pakiautomaati tellitud pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil support@piletilevi.ee juhul kui soovite piletit kasutada kinkepiletina. Kirja sisus märgi enda tellimusenumber, mille leiad tellimuse kinnituse e-kirjast, või piletite ID numbrid.
 
Juhul kui ei soovi sügishooajal tulla teatrisse saab PDF-pileteid ja Omniva pakiautomaati tellitud pileteid tagastada, selleks palun täitke tagasiostu taotluse vorm siin: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost
Piletitele tehakse automaatne tagasiost, raha laekub piletiostja kontole 14 tööpäeva jooksul.

 

Põrgupõhja uus Wanapagan

ajalikust pimedusest igaviku valguses

 

Kui inimene tuleb maa peale, hakkab ta õnne otsima. Nii on see kõikides vanades lugudes, muinasjuttudes ja moodsates romaanideski. Inimene ise arvab, et mida rohkem õnne, seda lähemal õndsusele. Õnn on maine, tekitab kõhus sooja tunde ja tirib suu kõrvuni. Nõnda kulgeb inimene selles eksituses elupäevade lõpuni ja läheb põrgu, sest lootis õnne kaudu õndsaks saada.

Kui Vanapagan tuleb maa peale, tahab ta õndsaks saada, sest muidu pole ta põrgus õnnelik. Õndsus on aga taeva asi ja selleni jõutakse läbi alandliku meele. Aga kui Vanapagana meele vallutavad viha ja lihahimu, lein ja õrnus, siis saab temast inimene. Tumeda siuna väänleb ümber tema ihu armastus, mis on surmast suurem. Armastus, mis puhkeb õide läbi raevuka sigimise, vägivaldsete surmade ja südamevalu.

Aga mida teeb Vanapagan, kes on eksinud ja enam edasi minna ei mõista? Ta läheb algusesse tagasi…

Tammsaare viimaseks jäänud romaan kuulutab selgesti ette meie kaasaega – tõejärgset ajastut, milles me juba mõnda aega elame. Maailmas on kohutav hulk sõnu ja nii võib mõnd sündmust või nähtust jutustaja perspektiivist kirjeldada kui positiivset või negatiivset – ja kõigil on õigus. Maailm läheb ikka veel iga päevaga hingetumaks ja lõhkisemaks, kurjad teevad head ja head teevad kurja. Lõppu aga ei tule ja kõik keerleb edasi. Ainus, mida pole, on lunastus!

 

lavastaja: Kaili Viidas

autor: A. H. Tammsaare

dramatiseerija: Ott Kilusk

kunstnik: Arthur Arula

valguskunstnik: Margus Vaigur

muusikaline kujundaja: Tauno Aints

Osades:Ago Anderson,Tambet SelingTriin LepikKadri Rämmeld, Peeter Tammearu,
            Karin TammaruSten KarpovKärt Tammjärv (Vanemuine),Ott Raidmets
            Risto Vaidla(NUKU),Indrek Taalmaa, Carmen MikiverIreen Kennik
             Fatme Helge Leevald,Sander RebaneMeelis Rämmeld jt 

 

Esietendus 19. juunil 2020 Fortumi katlamajas (Pärnu, Ringi 56).

 

Etendused 19., 20., 25., 26., 27. ja 28. juunil, 2., 3., 4., 5., 8., 9., 10. ja 11. juulil, 21.,22.,23.,26.,27. ja 30.augustil

kell 19:00 Fortumi katlamajas (Pärnu, Ringi 56).

 

Lavastust toetab Fortum Eesti AS.

Lavastus ei sobi alla 14-aastastele vaatajatele.

 

Piletid märtsi lõpuni 20 €, alates 1. aprillist 22 €, alates 1. juunist 25 €

Sündmuse koduleht: http://www.endla.ee

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Tagasiost Põrgupõhja uus Wanapagan / Endla teater TagasiostTagasiostPõrgupõhja uus Wanapagan / Endla teater Fortumi katlamaja, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Tagasiost Põrgupõhja uus Wanapagan / Endla teater TagasiostTagasiostPõrgupõhja uus Wanapagan / Endla teater Fortumi katlamaja, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti