Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Rakvere Gümnaasiumi filmifestival 2020 - FINAAL

L 8.2.2020 18:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Rakvere Gümnaasiumi filmifestival tuleb taas!
 
Rakvere Gümnaasiumi filmifestival on pikkade traditsioonidega üleriigiline noorte poolt korraldatav üritus. 2000ndate algul tärganud miniatuurne festival on aastatega kujunenud üheks suurimaks omataoliste seas. Nii filmitegijate, pealtvaatajate kui ka professionaalse žürii poolt armastatud festival muudab veebruarikuise Rakvere lummavaks filmipealinnaks, tuues kokku noorte filmimaailma koorekihi.
 
Festivalinädal, mille hulka kuuluvad ka eelseansid Rakvere eri paigus, kulmineerub 8. veebruaril toimuva finaalüritusega Rakvere Gümnaasiumis. Parimad noorte lühifilmid pärjatakse uhkete auhindadega ning toimub ka finaalõhtule omane meeliülendav sõu!
 
Sel korral suundub filmifestival tagasi “Juurte juurde”. Tehakse kummardus seemne külvajatele ja kastjatele ning aidatakse uutel tõrudel idanema hakata. Juureldakse sügavuti, pöörates kaamerasilma ajas tagasi. Sealjuures ei unustata lihtsust, huumorit ja loomulikult armastust filmikunsti vastu!
 
Tule juurdle, juuri, juuruta ja juurdu koos meiega! #juurtejuurde #RGFF2020
 
 
 
Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Rakvere Gümnaasiumi filmifestival 2020 - FINAAL Rakvere Gümnaasiumi filmifestival 2020 - FINAAL Rakvere Gümnaasium, Eesti 5.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti