Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Playground Festivāls

R 13.7.2018 16:00 - P 15.7.2018 18:00
Sporta komplekss 333, Sila priedes
Kolmandat aastat järjest toimub festival Playground.
Me ei saa vanaks ja targaks, kui me pole olnud noored ja hullud!

Juba kolmandat aastat järjest, 8.-10 juulil, toimub spordikompleksis 333 aktiivse puhkuse, muusika ja loometöö festival Playground. Võttes uue pöörde ning tuues sisse veelgi rohkem muusikat ja meelelahutusalasid, kutsub festival 3-päevasesse seiklusse, kus saavad elamuse kõik pereliikmed ja sõbrad, kogedes ja avastades midagi uut!

See kolmel päeval toimuv uue kunstipärase ilme ja ruumilahendusega ning erinevate spordivõistlustega üritus toob kokku kodumaised ja Euroopa parimad sõitjad. Lisaks võistlustele kutsuvad festivali korraldajad kõiki külastajaid proovima uusi spordialasid ja tegevusi. Paralleelselt on avatud töötoad, kus igaüks saab avastada endas uusi andeid. Uus asi festivalil on spetsiaalselt loodud lastenurk just kõige väiksematele mõeldud tegevusaladega.

Me ei saa vanaks ja targaks, kui me pole olnud noored ja hullud! Festival Playground on imeline koht uute sõprussuhete loomiseks. See on seiklus nii aktiivsele kui ka rahulikele inimestele, isadele ja emadele, noorukitele, vendadele ja õdedele, sinule ja minule.  See on koht, kus jälgida sporditegevusi ja neis osaleda, kuulata ja teha muusikat, vaadata ja luua kunsti!

Eelmise aasta 3-päevane festival tõi kokku umbes 500 sportlast ja 3400 pealtvaatajat. Festivali raames toimusid Euroopa karikavõistlused skimboardingus European Skimboarding Cup, 333 Veikparka Kauss 2015, Lemansi kardivõistlused mitmed muud tähtsad võistlused.

Omakorda lahutasid publiku meelt  DJ ja filmitootjad, samuti elava muusika ansamblid Baltimaadest: Triānas Parks, Martas Asinis,The Big Bluff, The Coco’nuts, OYT ja Elephants From Neptune, Leedu ansambel Golden Parazyth ning DJ-konkursi Red Bull Thre3style 2014 Beļģijas valikturniiri võitja DJ Madfingaz.

Piletid 2016. aasta festivalile on juba piletimüügipunktides saadaval!

Sündmuse koduleht: http://www.playgroundfestival.eu

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Playground Festivāls R 13.7.2018 16:00 Sporta komplekss 333, Sila priedes
Hinnainfo
Müügil 3 päeva piletid ja piletid igale päevale eraldi.

Grupisoodustus 3 päeva pilet 5+ piletit

ISIC, ITIC kaardi omanikele 3 päeva piletid 20% soodsamad (kohapeal peab olema kaasas soodustust tõendav dokument)

Lastele vanuses kuni 12a (k.a) on sissepääs tasuta
Toimumiskoht
Rīgas raj., Sila Priedes Ropaži Läti
Sündmuse korraldaja