Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

AGIO FM - FK VYTIS. BALTIC FUTSAL LEAGUE MATCHDAY 5. SEASON 19/20 / TASUTA/FOR FREE

T 31.3.2020 21:00
NOVA ARENA, SAINT-PETERSBURG

See kohtumine võib juba varakult kuldseks osutuda. Aga see võib ka avada tee Balti Liiga kullani kellegi kolmanda jaoksPeamine: kirjadest on silmis sädemed!

21.03.2020 toimuma pidanud Baltic Futsal League mäng Agio FM – FK Vytis uus kuupäev on 31.03 kell 21:00, toimumiskoht jääb samaks.

Mängule väljastatud tasuta piletid kehtivad uuel kuupäeval ning pileteid ümber vahetada ei ole vaja.

 
***********************************************

2019. aasta oktoobris edukalt startis Baltic Futsal League!

Baltic Futsal League on uus rahvusvaheline saalijalgpalli turniir, mis toob kokku 8 meeskonda 5 riigist: Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt ning Valgevenest. 7 vooru ja 28 mängu peetakse 8 linnas: Tallinnas, Narvas, Riias, Ludzas, Klaipedas, Kaunases, Peterburis ja Minskis.

Liiga avamäng toimus 18.oktoobril 2019  Riias ning turniir lõppeb suurejoonelise finaaliga Tallinnas, Saku Suurhallis, kus kõik võistkonnad-osalejad võistlevad tugevaima tiitli nimel! Ära jäta võimalust kasutamata ja saa pääsme omanikuks, mis viib sind saalijalgpalli maailma!

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
AGIO FM - FK VYTIS. BALTIC FUTSAL LEAGUE MATCHDAY 5. SEASON 19/20 / TASUTA/FOR FREE T 31.3.2020 21:00 NOVA ARENA, SAINT-PETERSBURG
Hinnainfo
NB! Alguskellaaeg võib muutuda, palun jälgige infot!
NB! SISSEPÄÄS TASUTA!
Võtta välja 0 € pilet
Toimumiskoht
NOVA ARENA, SAINT-PETERSBURG
Grazdanskiy Pr. 100, Saint-Petersburg Venemaa
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud AGIO FM - FC PETROW. BALTIC FUTSAL LEAGUE MATCHDAY 6. SEASON 19/20 / TASUTA/FOR FREE VälismaalVälismaalAGIO FM - FC PETROW. BALTIC FUTSAL LEAGUE MATCHDAY 6. SEASON 19/20 / TASUTA/FOR FREE NOVA ARENA, SAINT-PETERSBURG, Venemaa
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!