Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Martin Müürsepp Viimane Lahing

N 26.9.2019 19:00
Saku Suurhall
30.40 - 95.40
Martin Müürsepa "Viimane Lahing" toob Eestisse tõelised maailma korvpallitipud

Ainsa eestlasena unistusteliigasse NBA jõudnud Martin Müürsepp võtab 26. septembril Saku Suurhallis toimuval „Viimasel Lahingul“ enda kõrvale endised võistkonna kaaslased üle maailma, et platsil mõõtu võtta legendaarse Tallinna Kaleviga.

Oma staatusele kohaselt saab Eesti läbi aegade üks parimaid korvpallureid lõpuks väärika “Viimase Lahingu”. Peakangelase Martin Müürsepa kinnitusel toob mäng kokku erinevate liigade ja riikide korvpallitipud, kellega mees on kustumatuid mälestusi oma karjääri jooksul jaganud. „Minu ja loodetavasti ka publiku jaoks saab see olema midagi hoopis rohkemat kui korvpallimäng. See on õhtu, mis paneb ilusa punkti minu mängijakarjäärile, mille käigus olen kohanud väga häid mängijaid ja veel paremaid sõpru,“ tõi Müürsepp välja. Tema kõrval seisavad Saku Suurhallis olümpiavõitjad, maailmameistrid, Euroopa meistrid ja Euroliiga võitjad, et ühiselt mõõtu võtta eesti au ja uhkusega, legendaarse Tallinna Kaleviga.


Müürsepp on oma karjääri jooksul mänginud seitsmes eri riigis, ning sel suvel on ta käinud taas Venemaal, Iisraelis, Kreekas ja mujal, et tuua Eestisse mängumehed, keda arvatavasti koos pole nähtud kunagi ühel mänguväljakul varem ega nähta arvatavasti ka kunagi hiljem. „Minu ja kõikide meeste eesmärk väljakul on anda endast sel õhtul kõik ja näidata mind läbi aastate toetanud Eesti kodupublikule ainukordset ja põnevat mängu. See mäng saab olema minu tänusõnad ja kummardus fantastilistele fännidele, kes mind ja eesti korvpalli on toetanud kõik need aastad“ ütles Müürsepp. 


Martin Müürsepp võtab ette oma "Viimase Lahingu" korvpalliväljakul 26. septembril 2019 aastal Saku Suurhallis ning piletid Eesti spordi suursündmusele on saadaval Piletilevis alates 27. septembri hommikust kella 10:00st. Martin Müürsepp on Eesti läbi aegade üks kõige edukaim korvpallur, kes jõudis Andres Sõbra trennidest unistuste korvpalliliigasse NBAsse aastatel 1996-1998, mil platsil olid suurnimed Michael Jordan, Allen Iverson, Kobe Bryant, Scottie Pippen, Karl Malone ja paljud teised. 2000. aastal võitis Müürsepp Kreekas AEK Ateenaga Saporta karika. 2003/2004 hooajal viis Müürsepp Kaasani Unicsi ridades meeskonna FIBA Europe League võitjaks ja teenis finaalturniiri väärtuslikuima mängija tiitli.


Martin Müürsepa “Viimane Lahing” on kindlasti ainukordne spordielamus kogu eluks, mida on võimalik oma silmaga näha ainult 5700 inimesel Saku Suurhallis 26. Septembril 2019 aastal. Tule kohale ja saa osa Eesti korvpalliajaloo ühest olulisemast peatükist!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Martin Müürsepp Viimane Lahing N 26.9.2019 19:00 Saku Suurhall 30.40 - 95.40
Hinnainfo
Alates 01.01.2019 kõik pileti hinnad 5€ kallimad.

Lastele vanuses kuni 4 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

 

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.

(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)

Lisainfo:
Uksed avatakse kell 18:00
Mängu algus kell 19:00
Hilinejaid saali ei lubata!
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.
Toimumiskoht
Saku Suurhall
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
LOUD 'N' LIVE EVENT OÜ
Vana-Viru tn 15 Tallinn 10148 Harjumaa
info@jfk.ee
reg.nr: 14120334
Samas toimumiskohas
Osta pilet BC KALEV/CRAMO VS. KHIMKI / VTB League UusUusBC KALEV/CRAMO VS. KHIMKI / VTB League Saku Suurhall, Eesti 3.60 - 8.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet David Garrett PopulaarnePopulaarneDavid Garrett Saku Suurhall, Eesti 50.40 - 100.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Sarah Brightman Sarah Brightman Saku Suurhall, Eesti 55.40 - 100.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet KVARK SHOW PopulaarnePopulaarneKVARK SHOW Saku Suurhall, Eesti 19.90 - 79.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet KVARK SHOW PopulaarnePopulaarneKVARK SHOW Saku Suurhall, Eesti 19.90 - 49.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!