Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

IBU Euroopa lahtiseid meistrivõistlused laskesuusatamises // IBU Open European Championships Biathlon

K 26.2.2020 16:00 - P 1.3.2020 23:59
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

25. veebruarist 1. märtsini toimuma pidanud laskesuusatamise Euroopa meistrivõistluseid ei ole lumepuuduse tõttu võimalik Otepääl läbi viia. Rahvusvahelise Laskesuusatamise Liidu otsusega viiakse võistlused üle Valgevenesse.

Pileteid saab tagastada kuni 02.03.2020

Tavapileteid on võimalik tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides v.a  Circle K teenindusjaamades.

PDF pileti omanikel kannab Piletilevi kontor raha tagasi kontole, kust ost oli sooritatud. Raha laekub 7 tööpäeva jooksul.

 
Euroopa meistrivõistlused laskesuusatamises toimuvad Otepääl Tehvandi Spordikeskuses eeloleval talvel 25. veebruarist 1. märtsini 2020. Kohale on oodata nii maailma kui Eesti tipplaskesuusatajaid. Kavas on individuaaldistants, paarissegateade, segateade, sprint ja jälitussõit. 
 
Pealtvaatajatel on võimalik võistlust mugavalt nautida ka väljaspool staadioniala, sest ekraan paigaldatakse ka raja äärde. Esmakordselt peetakse Otepääl osad võistlused õhtusel ajal, kuna Tehvandi Spordikeskus on teinud olulised investeeringud rajavalgustusse. Lisaks valgustuse parandamisele on Tehvandil rekonstrueeritud staadionit ja uuendatud ka lasketiiru.
 
Tegemist on kolmanda korraga, mil Eesti võõrustab laskesuusatamise Euroopa meistrivõistluseid. Varasemalt on Euroopa meistrivõistlused Otepääl toimunud 2010. ja 2015. aastal.
 
Võistluste ajakava:
 
Kolmapäev, 26.02.2020
15.45 Individuaal Mehed
19.15 Individuaal Naised

Neljapäev, 27.02.2020
16.00 Paarissegateade
19.00 Segateade
 
Laupäev, 29.02.2020
11:30 Sprint Mehed
14:30 Sprint Naised
 
Pühapäev, 01.03.2020
11:30 Jälitussõit Mehed
14:30 Jälitussõit Naised

Külastaja meelespea:

Tutvu alaplaaniga siin

Parkimine:
Parkimine Karupesa Hotelli vastas, kus asub ka VIP-parkla

Parkimispiletite müük toimub kohapeal ainult sularahas

Piletimüük kohapeal:
Peakassa on Staadioni peahoone väravas (tribüüni- ja rajapiletite müük)
Karupesa hotelli juures (ainult rajapiletite müük)

Sissepääs alale:
Sissepääs tribüünile Biathloni hoone juures olevast peaväravast

Karupesa hotelli juurest

Lastele vanuses kuni 4 eluaastat (k.a) tribüünikoht tasuta (sülekoht);

Lastele vanuses kuni 19 eluaastat (k.a) ja seenoridele tribüünipilet soodushinnaga;
Lastele ja noortele vanuses kuni 19 eluaastat (k.a) ning seenioridele vanuses 64+ eluaastat on rajapilet tasuta;

Ratastoolikohad asuvad tribüünialal (12 kohta). Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534

Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud


VIP-pileti ja toitlustuspileti maksumus sisaldab karastusjooke ja vett ning lahajasid alkohoolseid jooke (õlu, siider, vein). Muid jooke on võimalik külastajal oma soovi kohaselt VIP-paviljoni baarist osta. Buffee, mis sisaldab nii eel-, pea-, kui magusroogasid, on avatud kindlatel kellaaegadel (kolmapäeval ja neljapäeval 17.00-19.00, laupäeval 12.30-14.30, pühapäeval 12.00-14.00). Täpse menüüga on võimalik tutvuda otepaa.biathlon.ee  kodulehel.

Võistluse pääsmeid tagasi ei osteta, va juhul kui selle kohta tuleb eraldi vastavasisuline teade. Kui piletiostjal ei ole võistlusel osalemine mingil põhjusel võimalik, siis võistluse korraldaja ei sea takistusi pääsme edasi müümiseks.

Võistluste alale ei ole lubatud kaasa võtta lemmikloomi, esemeid, mis võivad ohustada enda ja teiste külastajate elu ja tervist, narkootilisi, psühhotroopseid jm uimastavaid aineid.

Ala ja toitlustuskohad avatakse publikule tund enne võistluste algust ning suletakse tund peale võistluste lõppemist.

 
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Tagasiost 1-päeva piletid / IBU Euroopa lahtiseid meistrivõistlused laskesuusatamises // IBU Open European Championships Biathlon TagasiostTagasiost1-päeva piletid / IBU Euroopa lahtiseid meistrivõistlused laskesuusatamises // IBU Open European Championships Biathlon - Tehvandi Spordikeskus, Otepää, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Tagasiost 4-päeva piletid / IBU Euroopa lahtiseid meistrivõistlused laskesuusatamises // IBU Open European Championships Biathlon TagasiostTagasiost4-päeva piletid / IBU Euroopa lahtiseid meistrivõistlused laskesuusatamises // IBU Open European Championships Biathlon - Tehvandi Spordikeskus, Otepää, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Tagasiost Parkimispiletid / IBU Euroopa lahtiseid meistrivõistlused laskesuusatamises // IBU Open European Championships Biathlon TagasiostTagasiostParkimispiletid / IBU Euroopa lahtiseid meistrivõistlused laskesuusatamises // IBU Open European Championships Biathlon - Tehvandi Spordikeskus, Otepää, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Tagasiost VIP piletid / IBU Euroopa lahtiseid meistrivõistlused laskesuusatamises // IBU Open European Championships Biathlon TagasiostTagasiostVIP piletid / IBU Euroopa lahtiseid meistrivõistlused laskesuusatamises // IBU Open European Championships Biathlon - Tehvandi Spordikeskus, Otepää, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti