Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Le Gruyère AOP European Curling Championships 2018

L 17.11.2018 08:15 - L 24.11.2018 23:59
5.50 - 200.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Le Gruyère AOP European Curling Championships 2018
 
Euroopa curlingu meistrivõistlused on üks olulisemaid olümpiaala tiitlivõistluseid, mis Eestis kunagi aset on leidnud. Tondiraba jäähallis võistleb suur osa maailma paremikust, sealhulgas OM medalistid Rootsist, Šveitsist, Norrast ja muidugi ka curlingu sünnimaa Šotimaa.
Turniir toimub Tondiraba Jäähallis 17. novembrist 24. novembrini ning ning paralleelselt toimuvad nii A- kui ka B- tugevusgrupi Euroopa meistrivõistlused. B-tugevusgrupis on võistlustules ka Eesti nais- ja meeskond.

Euroopa meistrivõistlused jõuavad teleülekannete vahendusel vähemalt 20 miljoni inimeseni üle kogu maailma. Tänasel päeval on Tallinnas toimuva võistluse ülekandeõigused ostnud juba Eurosport, SRG Switzerland, Match TV Russia, TSN Canada, SVT Sweden  La Chaine Equipe France, NBC USA, Olympic Channel.
Euroopa meistrivõistlustel osaleb 10 parimat naiskonda ja meeskonda A-tugevusgrupis ja 10 naiskonda ja 16 meeskonda B-tugevusgrupis. 2017. aasta Euroopa meistrivõistlustel saavutas Eesti naiskond (kapten Marie Turmann) B-tugevusgrupis 3.  koha, mis tähendas, et esimese riigina jäädi välja 2018. aasta A-tugevusgrupist. Kas koduseinte toel murrab Eesti ennast järgmiseks aastaks A-tugevusgruppi?

Tiitlit tulevad Tallinnasse kaitsma Rootsi meeskond (kapten Niklas Edin) ja Šotimaa naiskond (kapten Eve Muirhead).

EMi aitavad korraldada: Eesti Kultuuriministeerium, Tallinna linn, Maailma Curlingu Föderatsioon, Eesti Curlingu Liit, Curling Tallinn.

Le Gruyère AOP  Euroopa curlingu meistrivõistlused 2018 ametlik veebileht: www.ecc2018.ee
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti