logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Otsi kaardilt
Vali periood

FIM Euroopa meistrivõistlused superkrossis

Näita kirjeldustPeida kirjeldus

15-17.aprill toimub esimest korda Eestis FIM Euroopa meistrivõistlused superkrossis. Kolme päeva vältel peetakse kolm etappi ning etappide kokkuvõttes kroonitakse Euroopa meistrid superkrossis. Võistlused toimuvad Sõmerpalu motohallis Adrenalin Arenas.

3 päeva tähendab 3 eraldi võistlust. Pilet annab õiguse külastada ühte võistluspäeva. St. 15.04 pilet ei kehti 16.04 ja 17.04. Kõigi kolme päeva jälgimiseks tuleb soetada 3 piletit. Tribüünidel on kokku 1390 kohta ühele võistluspäevale.  

Kui asjatundmatule selgitada motokrossi ja superkossi erinevust on ehk lihtsam vaadata muusikamaailma suunas. Sellises võrdluses on motokross energiast pulbitsev heavy metal ning supercross jazz rock. Pillid on samad ja ka helid rokivad võimsalt, kuid on kõik täpsem ja tehnilisem ning ka pisikesi eksimusi ei andestata, rääkimata suurtest.

Sõmerpalu Adrenalin Arena motohallis aset leidev Euroopa meistrivõistlused superkrossis sari toob kohale euroopa superkrossi legendid nagu Thomas Ramette (Prantsusmaa) ja Charles Lefrancois (Prantsusmaa). Neile pakub konkurentsi kogu vana mandri paremik sellel alal, lisaks noored värsked talendid.

Superkrossi sõitude formaat tähendab, et pealtvaatajal pole asjatut tribüünil istumist. Väikesed vaheajad täidavad huvitavad show'd ja muusika. Võistluse enda jälgimiseks ei pea kuhugi minema või kaugelt binokliga piiluma. Kogu rada ja kõik seal toimuv, põnevate rajaelementide ning uhkete õhulendudega on sõna otseses mõttes pealtvaataja silme ees ning seda kuidas maa müdiseb ning kõrgtehnoloogilised võidusõidumootorid töötavad saab tunnetada pea samamoodi kui tsikli seljas päriselt istudes.

Selle kevade parim võimalus vabastada ja puhastada oma meeled kõigest piiravast! 

Sündmused

Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti