Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Warrior Fight 4

L 21.4.2018 19:00
Saku Suurhall
15.40 - 79.50
Warrior Fight 4

Eesti võitlusfännide unistuste lahing saab teoks! Kas Moisar või Arro?


2014. aasta teeb Eesti taipoksi suurkuju Mirkko Moisar debüüdi profipoksiringis ning nokauteerib kuulsas sadamalinnas Rotterdamis Luciano Bijroni. Kolm kuud hiljem on hävitava vasakhaagi järel nokaudis Sergei Melis.

2016. aasta septembris alustab Eesti amatöörpoksi suurkuju Kaupo Arro profiteed. Ahvenamaal tuleb võimas võit Rootsi esinumbri Michael Obini vastu.

Samal hetkel hakkavad võitlussõbrad omakeskis esmakordselt tasapisi sosistama. “Mida suudaks Moisar Arro vastu?”, “Moisar nokauteerib Arro raudselt!”, “Arrole pole oma kaalus Eestis vastast. Ka Moisaril pole tema vastu võimalusi!”
Nüüd, pärast aastate pikkust ootust, võib sosin üle kanduda häälekaks kaasaelamiseks!

Kaks Eesti nimekamat profipoksijat Mirkko Moisar ning Kaupo Arro astuvad lõpuks ometi vastamisi!
Saku Suurhallis. 21. aprillil. Warrior Fight 4-l.
On aeg valida pool!Neljandat korda kahe aasta jooksul toimuv Warrior Fight toob esimesena ringi Eesti poksisõprade unistuste lahingu, kui omavahel ristavad kindad kaks kohaliku tandri nimekamat kindameest – Mirkko Moisar ning Kaupo Arro.

Taipoksikarjääri jooksul julgelt üle 100 matši pidanud Mirkko Moisar alustas profipoksija teekonda 2014. aastal ning tänaseks seisab kontol kirjas 5 võitu ja 5 kaotust. Südika võitlejahingega Moisar on vastu võtnud pakkumised väga rasketelt vastastelt – olgu need Venemaa tõusvatelt tähtedelt Fjodor Vinogradovilt (5 võitu, 0 kaotust) või Sergei Shigashevilt (7 võitu, 0 kaotust). Kuid hoolimata rasketest vastasseisudest, on Moisar alati endast kõik andnud ning ka kaotuste puhul nii vastaste kui fännide heakskiidu pälvinud.

Viiel korral Eesti keskkaalu meistriks kroonitud Kaupo Arro on end tsementeerinud kahtlemata Eesti poksi ajalukku. Võimsalt on alanud ka profikarjäär – teel on võidetud kõik viis vastast. Kõik nad välismaalt ning kõik tagasihoidlikuma taustaga, kui seda on Moisari viimased vastased.

Seetõttu ei saa midagi eelseisva vastasseisu puhul ennustada. Arro kasuks räägib suur kogemustepagas poksiringis, Moisari kasuks meeletu kogemus profiringis ning ülivõimas löök. Kes jääb peale?

Lisaks Arrole ja Moisarile astuvad Warrior Fight 4-l ringi paljud teised Eesti parimad poksijad ja kahevõitlejad. Kes täpsemalt, selle jätavad korraldajad esialgu veel saladuseks.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Warrior Fight 4 L 21.4.2018 19:00 Saku Suurhall 15.40 - 79.50
Hinnainfo
Hinnad kuni 31.03:
• Istekoht I tasand 19 € / 24 €
• Istekoht II tasand 19 € 
• Restoranikoht 79 €
• Ratastoolikoht 19 €

Hinnad al. 01.04:
• Istekoht I tasand 25 € / 30 €
• Istekoht II tasand 25 €
• Restoranikoht 79 €
• Ratastoolikoht 19 €

Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste piletite hinnad sisaldavad lisatasu 0.90€/ pilet. (Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)


LISAINFO:
Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Vanusepiirangut ei ole.
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal alates 18:00
Uksed avatakse kell 18:00, algus kell 19:00.
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Fair Play Promotion OÜ
Kalmuse tee 4a Tallinn 11911 Harjumaa
tickets@estboxing.ee