Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

3-päeva PASS / Tallinn International Horse Show 2018

R 5.10.2018 09:00 - P 7.10.2018 20:00
Saku Suurhall

Alexela esitleb:

Tallinn International Horse Show 2018

5. – 7. oktoobrini toimub Saku Suurhallis juba 16. korda Baltimaade suurim rahvusvaheline ratsutamisvõistlus Tallinn International Horse Show. Ka sel aastal saab näha palju põnevaid sõite ning väga erilist meelelahutusprogrammi, kus astuvad üles mitmed tuntud Eesti artistid. Suurejooneline võistlus kuulub nii takistussõidu kui koolisõidu FEI World CupTM (maailmakarika) sarja.

Tallinn International Horse Show MK-etapid toovad  kokku Kesk-Euroopa liiga tippsportlased ja parimad hobused. Kuna osalejate arv on piiratud, pääsevad igast riigist võistlema vaid parimatest parimad. Samuti võtab võistlusest osa kogu Eesti paremik – seda nii takistus- kui ka koolisõidus.

Sündmust, mida igal aastal aitab korraldada ligikaudu 200 vabatahtlikku, tuleb kohapeale jälgima ligi 12 000 pealtvaatajat nii Eestist kui lähiriikidest. Ole Sinagi nende seas!

Võistlus annab võimaluse ka meie tulevikutähtedele. Noored ratsanikud ning hobused saavad võimaluse esineda suure publiku ees. Kavas on eraldi võistlussõidud ka poniratsanikele ja harrastusratsutajatele.

Tallinn International Horse Show on kogu pere üritus, kuhu eriti oodatud on lapsed.  Neile mõeldes on koostöös Selveriga avatud spetsiaalne lasteala, kus korraldatakse iga päev erinevaid mänge ja võistlusi. Nii on lapsevanematel võimalik oma lapsed võistluse ajaks omaette mängima jätta, et samal ajal ise võistlusest osa saada. Samuti kuuluvad päevasesse show-programmi lastele suunatud hobuetendused.

Üritust korraldab Eesti Ratsaspordi Liit, oma õla on alla pannud Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium, FEI (Rahvusvaheline Ratsaspordi Föderatsioon) ning paljud edukad rahvusvahelised ning kodumaised äriühingud.

Ürituse ametlik meediapartner: Eesti Meedia, Postimees.

Sündmuse uudistega saad kursis olla kodulehe www.tallinnhorseshow.ee või Facebooki lehe kaudu www.facebook.com/tallinnhorseshow

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
3-päeva PASS / Tallinn International Horse Show 2018 R 5.10.2018 09:00 Saku Suurhall
Hinnainfo
3-päeva passi hinnad:
Täispilet 75 €
Laps (7-15a.) 55 €

Lastele vanuses kuni 6 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste piletite hinnad sisaldavad lisatasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)
***


Naudi Tallinn Internatoinal Horse Show-d oma seltskonnaga loožis.

Tule seltskonnaga ja saage osa ratsutamisvõitlusest veetes mõnusalt aega loožis.
Veel on mõned loožid saadaval.   
Huvi korral võtke ühendust klubi@sakuarena.com või helistage telefonil 6 600 300.
Sobilik seltskondadele 8 – 20 külalist.
Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja