logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Station Narva 2023:
7.—10. september

Kuuendat korda toimuv festival toob Narvasse muusikat meilt ja mujalt, kutsub avastama piirilinna peidetud pärle ning arutlema koos kohalikega Narva ja Ida-Virumaa eluolu, kultuuri ning ettevõtluse üle. Station Narva muusikaprogramm koondub reedel ja laupäeval, 8. ja 9. septembril Vaba Lava Narva etenduskunstide keskusse, jätkudes mõlemal ööl ka pidudega jõeäärses kultuuriklubis Ro-Ro.

Piirilinnas astuvad üles Prantsuse elektroonilise tantsumuusika grupp Acid Arab, Rootsi räpiduo Deki Alem, Ukraina popstaar Ivan Dorn,  Hollandi ska-rock’i bänd Bazzoookas, kodumaised RnB ja alternatiivpopi tähed YASMYN ja manna ning Narva päritolu laulja-laulukirjutaja IVI.

Station Narva artistide nimistu ja programm täieneb juuli ja augusti jooksul. Lisaks õhtusele muusikaprogrammile toimuvad festivalil päevased tasuta linnalava-kontserdid, avalikud vestlused, ettevõtluspäev koostöös loomekeskusega OBJEKT, kunstinäitused, tuurid linnas ja selle lähistel, kogukondlikud koosviibimised ja traditsiooniline narvapärane hommikusöök. Festivali kogu programm avalikustatakse juuli ja augusti jooksul.

Festivali üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti