Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tähtede seis

R 25.10.2019 19:00 - R 13.12.2019 20:30
9.50 - 20.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Nick Payne

TÄHTEDE SEIS

Tõlkija: Laura Kalle
Lavastaja: Ringo Ramul
Kunstnik: Annika Lindemann
Muusikaline kujundaja: Rasmus Puur
Valguskujundaja: Mari-Riin Villemsoo
Osades: Kadri Lepp ja Janek Vadi

Tavapäratu armastuslugu lennutab meid läbi aegruumi, rääkides kahe inimese valikuvõimalustest, saatusest, mesilastest ja multiversumist.
Marianne ja Roland kohtuvad grillipeol. Nad armuvad. Või ei armu. Kolivad kokku. Või ei koli. Murravad teineteise südamed. Või ei murra. Elavad õnnelikult koos elu lõpuni. Või ei ela. Kõik edasine sõltub nende valikutest, juhustest või sellest, milline on tähtede seis.
"Tähtede seis" on Marianne ja Rolandi lugu, mis lubab vaatajal heita pilgu kahe inimese elukäigu võimalikele variatsioonidele, kus kõik sõltub valikutest. Elumuutvatest otsustest. Aga kui sageli teame ise otsuseid tehes, et neist sõltub terve meie ülejäänud elu? Milline oleks elu olnud, kui oleksime läinud kohale tollele grillipeole, kuhu meid aastate eest kutsuti?
Marianne: „Kvantmultiversumis eksisteerivad kõik sinu valikud, kõik otsused, mis sa oled või ei ole teinud, koos täiesti kujuteldamatult suures paralleeluniversumite kogumis“.
Nick Payne on briti näitekirjanik ja stsenarist. „Tähtede seis“ võitis 2012. aastal Evening Standard Theatre Awardsil parima näidendi preemia.

Sündmuse koduleht: http://www.ugala.ee

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Tagasiost Tähtede seis / Ugala Teater - JÄÄB ÄRA TagasiostTagasiostTähtede seis / Ugala Teater - JÄÄB ÄRA Ugala Teater, väike saal, Vaksali 7 Viljandi, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Tähtede seis / Ugala Teater - külalisetendus Tähtede seis / Ugala Teater - külalisetendus Sakala 3 teatrimaja, Sakala 3, Tallinn, Eesti 10.50 - 20.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Tähtede seis / Ugala Teater - viimane etendus Tähtede seis / Ugala Teater - viimane etendus Ugala Teater, väike saal, Vaksali 7 Viljandi, Eesti 9.50 - 18.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti