Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tallinn Coffee Festival

R 27.4.2018 11:00 - L 28.4.2018 18:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Tallinn Coffee Festival

27.-28. aprillil toimub Tallinna Kultuurikatlas teist korda Tallinn Coffee Festival - üritus nii oma ala professionaalidele kui ka lihtsalt kohvisõpradele. Tallinn Coffee Festivali eesmärgiks on kohvikultuuri arendamine ning põneva kohvimaailma tutvustamine.

Kahel päeval toimuval festivalil saab tutvuda paljude erinevate ja eriliste kohvisortide, kohvi valmistusviiside ning seadmetega, samuti nautida mõnusat muusikat ning meeleolukat programmi. Laupäeval on ka põnevaid tegevusi lastega peredele.

Erialaproffidele – baristadele, restorani- ja kohvikupidajatele ning sisseostjatele pakub festival profiprogrammi: võistlusi, ala tippude esinemisi seminaridel jms.

Üritusel osaleb üle 50 ettevõtte, kes pakuvad lisaks kohvile ka teed, chaid, kakaod, siirupeid jm. Esindatud on nii maailmakuulsad kaubamärgid kui ka kohalikud röstikojad. Lisaks kuumadele jookidele on avatud ka mitmed pop-up kohvikud ja söögikohad, et maitsenaudingud oleks täiuslikud.

Ühes katlas segunevad professionaalid ning entusiastid – kohalikud röstijad, kohvikud, maaletoojad, kohvisõbrad.Lisainfo
www.TallinnCoffeeFestival.ee

www.facebook.com/TallinnCoffeeFestival/

https://www.facebook.com/events/513386005710112/

www.instagram.com/tallinncoffeefestival/

Sündmuse koduleht: http://www.tallinncoffeefestival.ee

Festivali sündmused