Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tallinn Coffee Festival

R 24.4.2020 11:00 - L 25.4.2020 18:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Tallinn Coffee Festival
 
24.-25. aprillil toimub Tallinna Kultuurikatlas neljandat korda Tallinn Coffee Festival - üritus nii oma ala professionaalidele kui ka lihtsalt kohvisõpradele. Tallinn Coffee Festivali eesmärgiks on kohvikultuuri arendamine ning põneva kohvimaailma tutvustamine.
Kahel päeval toimuval festivalil saab tutvuda paljude erinevate ja eriliste kohvisortide, kohvi valmistusviiside ning seadmetega, samuti nautida mõnusat muusikat ning meeleolukat programmi. Laupäeval on ka põnevaid tegevusi lastega peredele.
Erialaproffidele – baristadele, restorani- ja kohvikupidajatele ning sisseostjatele pakub festival profiprogrammi: võistluseid, ala tippude esinemisi seminaridel jms.
Üritusel osaleb 60+ ettevõttet, kes pakuvad lisaks kohvile ka teed, chaid, kakaod, siirupeid jm. Esindatud on nii maailmakuulsad kaubamärgid kui ka kohalikud röstikojad. Lisaks kuumadele jookidele on avatud ka mitmed pop-up kohvikud ja söögikohad, et maitsenaudingud oleks täiuslikud.
Ühes katlas segunevad professionaalid ning entusiastid – kohalikud röstijad, kohvikud, maaletoojad, kohvisõbrad.
 
Sissepääs:
R, 24.04 kell 11–15 – erialakülastajad
R, 24.04 kell 15–19 – avatud kõigile
L, 25.04 kell 11–18 – avatud kõigile
Pilet 5 €. Alates 1. aprillist 7 €
Kuni 12-aastased lapsed saavad üritusele tasuta, kui on koos täiskasvanuga.
 
Lisainfo
Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Tallinn Coffee Festival / 1-päeva pilet Tallinn Coffee Festival / 1-päeva pilet - Kultuurikatel, Tallinn, Eesti 5.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti