logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tallinn Coffee Festival

R 3.9.2021 11:00 - L 4.9.2021 18:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Tallinn Coffee Festival on üritus, kus saab tutvuda paljude erinevate ja eriliste kohvisortidega, kohvivalmistusviiside ning seadmetega. Festivali külastajat ootavad mõnus muusika, meeleolukas programm ja oivaline aroom. Lisaks kohvile on festivalil esindatud muud kuumad joogid, nagu tee ja kakao. Üritust täiendavad tänavatoit ja kohvikud. Festivalil esitleb oma tootevalikut üle 50 ettevõtte.

TLNCF-i korraldajad ja osalejad on seadnud oma eesmärgiks kohvikultuuri arendamise Eestis. Teadlikule tarbimisele kaasaaitamine, tarbijates huvi tekitamine, kohvigurmaanide üllatamine uute toodete ja pakutavaga – see ongi kohvifestivali taotlus. Uued maitsed, valmistamisvõtted ja -vahendid, erinevate seadmete võimalused ja kasutamine ehk imelise kohvimaailma saladuste avamine laiemale publikule.

Ühes katlas segunevad professionaalid ning entusiastid – kohalikud röstijad, kohvikud, maaletoojad, kohvisõbrad.

Eesti Vabariigi Valitsuse korralduse kohaselt pääsevad üritusele vaid COVID-19 haiguse läbi põdenud, negatiivse testitulemusega või vaktsineerimiskuuri läbinud inimesed! Kohvifestivali korraldamisel on arvestatud kõikide soovituste ja tingimustega, mis on Terviseameti poolt kehtestatud.

https://www.facebook.com/TallinnCoffeeFestival/

https://www.facebook.com/events/237164774572885

Sündmuse koduleht: https://tallinncoffeefestival.ee/

Festivali sündmused