Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tallinn Whisky Show

L 26.9.2020 15:00
30.50 - 36.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hea klient!
 
Seoses koroonaviirusega on korraldajad otsustanud Tallinn Whisky Show edasi lükata.
 
Uus kuupäev on 26.09.20, kehtivad kõik olemasolevad piletid.
 
Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!
 
 
 
Tallinn Whisky Show toimub Hilton Tallinn Park hotellis 26.09.2020. See on päev täidetud parimate jookide, uute teadmiste, maitsvate toitude, ja meelelahutusega. Neljandat korda aset leidev Eesti suurim viskiüritus toob kokku viskihuvilised ja joogimaailma profid ning annab võimaluse proovida hulganisti erinevaid viskisid, viskikokteile ja muid jooke, osaleda seminaridel ja meistriklassides ning – mis kõige olulisem – koos sõpradega hästi aega veeta. Oodatud on kõik huvilised – nii algajad viskisõbrad, kes seda uhket jooki alles tundma õpivad, kui asjatundjad, et avastada uusi lemmikuid ja brändide esindajatega mõtteid vahetada.

Viskide degusteerimine on pileti hinnas. Eelmisel aastal toimunud kolmandal Tallinn Whisky Show’l proovisid meie ligi 1100 külalist rohkem kui 130 viskit ja 20 viskikokteili – selle aasta valik saab olema vähemalt sama uhke. Esindatud on nii maailma suuremad ja tuntumad viskibrändid kui huvitavad nišitootjad.

Neile, kelle esimene eelistus ei ole kange alkohol, kuid kes siiski soovivad heal üritusel osaleda, pakume kaaslase piletit, mis annab võimaluse degusteerida erinevaid veine, vahuveine ja viskikokteile.

Ürituse ajal on võimalik osta tänavatoitu ja karastusjooke, joogivesi on kättesaadav tasuta. Hea muusika, live esineja ja muu meelelahutus aitavad meeleolu kõrgel hoida, ehkki abi pole palju vajagi – viskiinimesed on kõige toredamad inimesed maailmas!

Kohtumiseni Tallinn Whisky Show’l!

Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Tallinn Whisky Show Tallinn Whisky Show Hilton Tallinn Park Hotel, Eesti 30.50 - 36.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti