logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

EIFMAN GALA (ballett / балет)

R 11.3.2022 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
54.90 - 199.90
EIFMANI GALA
Eifmani balletiteatri 45. aastapäevale pühendatud galakontsert
 
St. Peterburi Riiklik Akadeemiline Boris Eifmani balletiteater esitab eksklusiivse galaõhtu. Unikaalne kahevaatuseline kava sisaldab katkendeid maailmakuulsa koreograafi ja "teatrivõluri" valitud etendustest, paljastades tema isikliku ja loomingulise arengu pikaajalist teed. "Anna Karenina", "Jevgeni Onegin", "Rodin, tema igavene iidol", "Teispool pattu", "Reekviem", "Punane Giselle", "Tšaikovski", "Vene Hamlet", "Pygmalioni efekt","Moliere’i kired ehk Don Juani mask"- just need etendused moodustavad üldise tunnustamise kohaselt kaasaegse Venemaa võrratu koreograafilise repertuaari, mida kuulus St. Peterburi trupp triumfiga esitab Ameerika, Euroopa ja Aasia mainekamatel lavadel.
 
Eriliseks üllatuseks publikule saab olema valmiva etenduse „Kajakas. Balletilugu“ kõige eredamate stseenide esitamine. Ballett on uueks plastiliseks tõlgenduseks Tšehhovi suurest näidendist.
 
Psühholoogilise balletiteatri looja ja meie aja üks juhtivaid koreograafe Boris Eifman, sünteesides meisterlikult erinevaid stiile, kasutab tantsu võlukeelt, et uurida ja väljendada inimese tunde- ja mõtteelu saladusi. Tema mõtestuse objektideks on säravate kunstnike loomingulised otsingud, ajalooliste tegelaste draamad, suured kirjandusteosed. Eifmani trupi soov kaasata vaatajad ammendamatusse kirgede maailma, luua publikuga elavaid vaimseid sidemeid, jahmatada neid plastilise keele leidlikkuse ja dünaamikaga, aga ka tantsijate kõrge esinemisoskusega, luua laval sügavaid ja mitmemõõtmelisi pilte - see kõik määras tohutu nõudluse Eifmani balletiteatri loomingu järele.
 
 
Galakontserti viib läbi Eesti Balletiagentuur.
 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
EIFMAN GALA (ballett / балет) R 11.3.2022 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 54.90 - 199.90
Hinnainfo

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:00 Orienteeruv lõpp

ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
Tasuta sissepääs lastele vanuses kuni 4 aastat, kui istuvad saatja süles
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
• Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

 

TÄHELEPANU ALEXELA KONTSERDIMAJA KÜLASTAJA!

Seoses Eesti Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega ja sellekohase korralduse alusel, tuleb kõikidel Alexela Kontserdimaja külastajatel üritusele tulles esitada tõend kas vaktsineerimiskuuri läbimise või Covid-19 läbipõdemise kohta. Alates 01.11.2021 peavad COVID tõendit esitama ka 12–17-aastased (kaasa arvatud). Vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise tõendi kõrval kehtib neile ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ning antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 enne üritust ning test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt. Lisaks aktsepteeritakse ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemust. 18-aastastele ja vanematele kehtib jätkuvalt vaid vaktsineerimise või läbipõdemise tõend. Alates 01.11.21 kehtib COVID tõend ainult koos isikut tõendava dokumendiga. Alates 29.10.2021 laieneb maskikandmise kohustus siseruumides kõikidele üritustele. Maskikohustus rakendub kõigile, kes on vähemalt 12-aastased.

Vastavate tõendite puudumisel ei ole külastajal lubatud kultuurisündmusel osaleda.

Uksed avatakse 1,5 tundi enne ürituse algust ning palume tulla varem ning saabumisel valmis panna Covid-19 tõend koos isikut tõendava dokumendi ja ürituse pääsmega. Palume Teid turvalisuse eesmärgil kanda maski kogu ürituse jooksul.

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
EESTI BALLETIAGENTUUR (Grand Art MTÜ)
Kentmanni 24-8 Tallinn 10116 Harjumaa
56610811
gala@lime.ee
reg.nr: 80380287