Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

EIFMAN GALA (ballett / балет)

R 11.3.2022 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Kallid sõbrad!
 
Seoses traagiliste sündmustega Ukrainas jääb ära Eifmani teatri galakontsert. Eesti Balletiagentuur toetab sõjas kannatada saanuid ja teeb annetuse. Korraldaja kutsub teid, kallid balleti austajad, temaga liituma ja osutama jõukohast abi neile, kes seda praegusel hetkel kõige rohkem vajavad, annetades Teie piletiraha. Annetuse tegemiseks ei pea tegema muud kui jätma oma piletid tagastamata. Kogu raha tagastamata piletite eest kantakse Ukrainasse. Eesti Balletiagentuur kutsub toetama üheskoos rahu ja heaolu kogu maailmas!
 
Kui soovite piletit siiski tagastada, saate seda teha saates Teie PDF-pileti numbri aadressile tagasiost@piletilevi.ee. Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.
Piletite tagasiost toimub kuni 18.03.2022, misjärel kantakse kogu raha tagastamata piletite eest Ukrainasse.
 
Lugupidamisega
Eesti Balletiagentuur
 
EIFMANI GALA
Eifmani balletiteatri 45. aastapäevale pühendatud galakontsert
 
St. Peterburi Riiklik Akadeemiline Boris Eifmani balletiteater esitab eksklusiivse galaõhtu. Unikaalne kahevaatuseline kava sisaldab katkendeid maailmakuulsa koreograafi ja "teatrivõluri" valitud etendustest, paljastades tema isikliku ja loomingulise arengu pikaajalist teed. "Anna Karenina", "Jevgeni Onegin", "Rodin, tema igavene iidol", "Teispool pattu", "Reekviem", "Punane Giselle", "Tšaikovski", "Vene Hamlet", "Pygmalioni efekt","Moliere’i kired ehk Don Juani mask"- just need etendused moodustavad üldise tunnustamise kohaselt kaasaegse Venemaa võrratu koreograafilise repertuaari, mida kuulus St. Peterburi trupp triumfiga esitab Ameerika, Euroopa ja Aasia mainekamatel lavadel.
 
Eriliseks üllatuseks publikule saab olema valmiva etenduse „Kajakas. Balletilugu“ kõige eredamate stseenide esitamine. Ballett on uueks plastiliseks tõlgenduseks Tšehhovi suurest näidendist.
 
Psühholoogilise balletiteatri looja ja meie aja üks juhtivaid koreograafe Boris Eifman, sünteesides meisterlikult erinevaid stiile, kasutab tantsu võlukeelt, et uurida ja väljendada inimese tunde- ja mõtteelu saladusi. Tema mõtestuse objektideks on säravate kunstnike loomingulised otsingud, ajalooliste tegelaste draamad, suured kirjandusteosed. Eifmani trupi soov kaasata vaatajad ammendamatusse kirgede maailma, luua publikuga elavaid vaimseid sidemeid, jahmatada neid plastilise keele leidlikkuse ja dünaamikaga, aga ka tantsijate kõrge esinemisoskusega, luua laval sügavaid ja mitmemõõtmelisi pilte - see kõik määras tohutu nõudluse Eifmani balletiteatri loomingu järele.
 
 
Galakontserti viib läbi Eesti Balletiagentuur.
 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
EIFMAN GALA (ballett / балет) R 11.3.2022 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinnainfo

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:00 Orienteeruv lõpp

ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
Tasuta sissepääs lastele vanuses kuni 4 aastat, kui istuvad saatja süles
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
• Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

 

TÄHELEPANU ALEXELA KONTSERDIMAJA KÜLASTAJA!

Seoses Eesti Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega ja sellekohase korralduse alusel, tuleb kõikidel Alexela Kontserdimaja täiskasvanud külastajatel üritusele tulles esitada tõend kas vaktsineerimiskuuri läbimise või Covid-19 läbipõdemise kohta. Alates 14.02.2022 ei pea COVID tõendit esitama kuni 18-aastased (kaasa arvatud) ja 2021/2022 õppeaasta kestel 19-aastaseks saavad koolinoored. Alates 01.11.21 kehtib COVID tõend ainult koos isikut tõendava dokumendiga. Alates 29.10.2021 laienes maskikandmise kohustus siseruumides kõikidele üritustele. Maskikohustus rakendub kõigile, kes on vähemalt 12-aastased.

Vastavate tõendite puudumisel ei ole külastajal lubatud kultuurisündmusel osaleda.

Uksed avatakse 1,5 tundi enne ürituse algust ning palume tulla varem ning saabumisel valmis panna Covid-19 tõend koos isikut tõendava dokumendi ja ürituse pääsmega. Palume Teid turvalisuse eesmärgil kanda maski kogu ürituse jooksul.

Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
EESTI BALLETIAGENTUUR (Grand Art MTÜ)
Kentmanni 24-8 Tallinn 10116 Harjumaa
56610811
gala@lime.ee
reg.nr: 80380287