Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Luikede järv. Ballett. / Лебединое озеро. Балет.

L 5.10.2019 17:00
Kultuurimaja Rugodiv, Narva
10.50 - 22.50
 
Luikede järv on üks kuulsamaid klassikalisi ballette. See on teemant Tšaikovski repertuaaris, Petipa-Ivanovi toodang tunnistati vene balletikunsti tipuks.
Armastuslugu prints Siegfriedist ja ilusast printsessist Odettest, mis muutis kurjuse nõia kauniks luigeks - rüütel Rothbart ei jäta kedagi ükskõikseks.
"Luikede järve" libretos vaadatakse vene kirjandusega sarnaseid motiive. Populaarsed pildid sellest ajastust: soov ilu ja ideaali järele ning võimetus seda leida, õnne lootus, reetmine ja süü lunastamine nende elu eest.
Ballett säilitas Petipa ja Ivanovi koreograafiat, samuti kaunist ilu ja luksust.
Plastitehnikate ekspressiivsus, balleti astmete elegants, lava kaunistamise kõrgeim tase - kõik see toob alati kaasa vaatajate imetluse nii Venemaal kui ka välismaal.
2011. aastal lõi Peterburi režissöör Maxim Zhuchin balletirühma „Peterburi festival ballett”, mis ühendas Peterburi teatrite noored, andekad ja ambitsioonikad kunstnikud. Välispoolelt on Saksa firma Ovation Events GmbH edukalt töötanud Euroopas rohkem kui kakskümmend aastat meeskonna loomise algatajana. Kollektiivi loomise eesmärk oli soov tutvustada noori tähti klassikalise balleti armastajatele ja asjatundjatele, et aidata kunstnikel oma talente täielikult avada ja uusi nimesid maailmale avada.
Balleti kujunemisele avaldas suurt mõju kuulus balletimeister, Venemaa Rahvakunstnik, Peterburi konservatooriumi professor Nikolai Boyarchikov.
Peterburi balletifestivalil on aktiivne liikumine erinevatesse paikadesse ja grupi etenduste geograafia on tohutu.
Ekskursioon toimus edukalt Saksamaal, Austrias, Tšehhi Vabariigis, Islandil, Hiinas, Slovakkias, Horvaatias, Soomes ja Rootsis.
„Rühm tõi suurepärase Swan Lake'i toodangu,” kirjutas Ameerika ajakirjandus, „see on rikkalikult kaunistatud esitus, mida esitatakse suure värskusega. Vaatajaskond nägi erilist kergust ja delikatessi."

Sündmuse koduleht: https://www.studio-illusion.com/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Luikede järv. Ballett. / Лебединое озеро. Балет. L 5.10.2019 17:00 Kultuurimaja Rugodiv, Narva 10.50 - 22.50
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Bestevent MTÜ
Kangelaste prospekt 7a-22 Narva Ida-Virumaa
55514868
info@studio-illusion.com
reg.nr: 80563556
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Klassikast rokini / От классики до рока Klassikast rokini / От классики до рока Geneva kontserdimaja, Eesti 10.50 - 20.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Peigmehed / Женихи Peigmehed / Женихи Vene Kultuurikeskus, Tallinn, Eesti 22.50 - 46.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Peigmehed / Женихи Peigmehed / Женихи Kultuurimaja Rugodiv, Narva, Eesti 20.50 - 35.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Kesköö ooper / MIDNIGHT OPERA Kesköö ooper / MIDNIGHT OPERA Estonia kontserdisaal, Tallinn, Eesti 22.50 - 46.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках Kultuurimaja Rugodiv, Narva, Eesti 10.50 - 20.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!