logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Tere õhtust, mu daamid ja härrad! Mu kallid musikesed, te olete jälle leidnud oma tee Dolce Vitasse. Kohta, kus elu on magusam veel kui koorekreem. Itaalia mõjuvõimsam maffia on rajanud oma kontori just sellesse baari. Don Donatot külastab tema pikaaegne vihavaenlane don Costa ja seltskonna meeleolu on häiritud. Burleskitarid elavad pidevas hirmus ning õhustik on plahvatusohtlik. Baari juhataja emand Natali soovib don Donato kamba lahkumist. Vihkamine on põhjusega ja nii ülevaid tundeid ei saa keegi keelata! Aga mitte miski pole kindel, enne kui see on kindel. Kui palju laipu peavad Dino ja Rico lavalt ära tassima? Seda kõike saate vaadata Salme Teatri uues põnevusdraamas. Lavastus on täis ootamatuid olukordi ning silmipimestavaid tantsunumbreid. Seda õhtut te kindlasti ei unusta, sest see hetk on kordumatu ja selle me veedame koos! 

Etendused toimuvad Lennusadama Jahisadama laval ja teid teenindab suvine Maru välikohvik. Asume kolmest küljest mere ääres ainulaadses mängukohas kai tipus. Palume riietuda soojalt ja võtta kaasa pleedid! Etendused jäävad ära vaid paduvihma korral ja pileteid saab ümber vahetada hilisemaks või ostetakse tagasi. Kõikideks suvisteks kuupäevadeks on kokku lepitud ilus ilm. 

Etendusel on üks vaheaeg ja kestvus kokku on 2 tundi.

Sihtrühm täiskasvanud (alla 12-aastastele mitte soovitatav, laval toimub suitsetamist ja võib näha napis rõivastuses daame).

Täispilet 22 € 

Sooduspilet (üli)õpilased, pensionärid, grupipilet alates 5 inimesest 17 €

Toetajapilet 30 € (istekoht esireas). Pilet kohapeal 25 €.

Esietendus 13. juuni 2024

Lavastaja ja autor: Kadri Levand

Osades: Aarne Solvak, Aivar Uus, Aivo Eensoo, Inga Tammik, Janek Mäletjärv, Juhan Räni, Kairi Eliaser, Kaspar Kors, Merlin Salu või Marii Olivia Steinberg, Liia Loo, Margus Abel, Natali Mereäär, Riona Rebecca Laul, Tairi Kaarna, Urmet Raav või Jaanus Volter

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti