Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Inimese hääl

L 13.6.2020 20:00 - T 16.6.2020 21:10
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Jean Cocteau
 
Kunstnik-lavastaja: Kristjan Suits
Tõlkija: Tatjana Hallap
Helikujundaja: Arbo Maran, Nikita Šiškov
Koreograaf: Jüri Nael
 
Esitab: Evelin Võigemast
 
Esietendus: 13. juuni 2020
Mängukoht: videoülekanne Lavaaugust
Kestus: 1 tund

 

Naine ja telefon. Vaevalt, et Jean Cocteau oskas 1928. aastal „Inimese häält“ kirjutades ennustada, kui suure rolli vallutab telefon meie elus pea sadakond aastat hiljem. Ometi suutis ta oma monodraamaga tabada midagi, mis kõnetab meid ootamatu teravusega just nüüd, sel kummalisel eriolukorra-kevadel, mil isolatsioon ja vajadus inimliku läheduse järele on saanud uue tähenduse. „Inimese hääl“ räägib naisest, kes helistab mehele, keda ta armastab. 

Jean Cocteau „Inimese hääl“ etendus esmakordselt 1930. aastal Pariisi teatris Comédie-Française. Selle põhjal on valminud ka film ja ooper. Ameerika televersioonis aastast 1967 mängis Naise osa Ingrid Bergman, 1993. aasta Eesti Raadio kuuldemängus Anu Lamp. Tallinna Linnateatri lavastuses astub üles Evelin Võigemast.


„Inimese hääl“ on spetsiaalselt võrgukeskkonna jaoks valmiv lavastus, mida mängitakse Tallinna Linnateatri Lavaaugus, kuid mis jõuab publikuni platvormi elisastage.ee kaudu. Tänu teatritele kehtestatud piirangute leevendamisele saame pakkuda väikesele arvule külastajatele võimalust jälgida etendust ka kohapeal.

Pilet otseülekande vaatamiseks internetis maksab 12.50. Otseülekande pileti ostjal on piletil 14-kohaline kood, mille sisestamisel saab elisastage.ee lehel pääsu etendusele. Kood kehtib valitud etenduse toimumisajal ja tagab ligipääsu ühele seadmele. NB! Etendus algab täpselt 20.00. Etenduse reaalajas võrguülekannet ei saa järele vaadata ning samuti tuleb hilinedes arvestada etenduse algusest ilmajäämisega just nagu tavalise teatriskäigu puhul.

Publikukoht Lavaaugus maksab 25 eurot. Meie tribüün mahutab praegu kehtivaid ohutusreegleid arvestades 56 vaatajat, kes paigutatakse istuma ühekaupa 2-meetriste vahedega. Etenduse heli edastatakse publikule kõrvaklappidest. Publik viibib etenduse ajal vabas õhus.

Sündmuse koduleht: http://www.linnateater.ee/lavastused/lavastuste-nimekiri/inimese-haal

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti