Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

''Kuupaiste sonaat''

L 27.4.2019 19:00
Von Glehni teater
8.50 - 10.50
''KUUPAISTE SONAAT''
Draama kahes vaatuses

AUTOR: LIIA KIKAS
LAVASTAJA: ROBERT KIKAS


" Kuupaiste sonaat" on karm, kole, kaunis ja eriline lugu vabadusest meie sees ja meie ümber ning valikutest, mida vabaduse nimel tehakse. See on lugu, mis paelub esimestest minutitest peale ning mille lõppu jõudes on soov ajas tagasi rännates kõik need neli päeva aina uuesti ja uuesti läbi elada! Need päevad Põhja - Koraalias muudavad kõikide tegelaste elu ja panevad iseenesest mõistetava ümber hindama.

MIKS "KUUPAISTE SONAAT"? Pealkirjal on mitu tähendust. See on justkui sonaat, mis toimub osaliselt kuuvalgel ning kus värvid muutuvad ühtlaselt halliks. Loomulikult on Beethoveni ood igatsusele tähtis mitmele tegelaskujule ning kõlab ka etenduses erinevais versioonides.

Teie ette astuvad Euroopas elavad pereteatri näitlejad Aksel ja Ada, kel kummalgi on oma põhjus, miks nad nii ohtliku teekonna Põhja-Koraaliasse üldse ette võtavad.

Põhja -Koraalia riigiasjadel hoiavad silma peal Nele Loo ja Ken Lii. Põhja-Koraalia kõrged ametnikud, kes hoolitsevad selle eest, et väljast tulnud arusaamad kenasid koraallasi ei kahjustaks ning lääne inimesed näeksid, kui imelist elu elavad inimesed selles imelises riigis.

Pettekujutelma eest hoolitsevad Eluteatri näitlejad Solei, Hero ja Kuro, kehastudes vastavalt vajadusele kelleks iganes. Kõige selle kohal hõljub aga Tema ise, Põhja-Koraalia võrratu riigipea. Ainult Tema on võimeline korraga remontima tankerit ja kuduma orbudele sokke, opereerima lapsi ja kirjutama marsse /…/ , sest muu muusika on Põhja-Koraalias keelatud.

OSADES:
AKSEL- ANDO EISTRE
ADA - KRISTIINA TIKKENBERG
THOMAS HENDRIK - MIHKEL ERIK RIID
NELE LOO - ILONA SILLAMAA
KEN LII - MIGUEL KAJU
KURO - ALIIS KAMPUS
SOLEI - STELLE ENN
HERO - AIVO EENSOO
NUKUMEISTER- Robert Kikas

Lisainfo : https://www.facebook.com/kuupaistesonaat/
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
''Kuupaiste sonaat'' L 27.4.2019 19:00 Von Glehni teater 8.50 - 10.50
Hinnainfo
Täispilet 10€
Õpilane/ tudeng/ pensionär 8€

Etendus kestab 2 tundi, ühe vaheajaga, 15 minutit
 
Toimumiskoht
Pärnu mnt 326 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Lina ja Lava Selts MTÜ
Lina 18 Tallinn Harjumaa
56213508
liia.sakkos@gmail.com
Samas toimumiskohas