Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Macbeth

K 26.8.2020 19:00
Tallinna Linnateater, Põrgulava (Lai 23)
William Shakespeare / Antti Mikkola

Lavastaja ja dramatiseeringu autor: Antti Mikkola
Tõlkijad: Kulno Süvalep, Jaan Kross, Paavo Piik
Dramaturg: Paavo Piik
Kunstnik: Karmo Mende
Video- ja valguskujundaja: Tiiti Hynninen

Osades: Alo Kõrve, Hele Kõrve, Kaspar Velberg või Priit Pius, Argo Aadli, Andero Ermel, Andrus Vaarik, Indrek Ojari, Mart Toome, Tõnn Lamp, Andres Raag, Maiken Pius, Piret Kalda, Külli Teetamm, Rasmus Ermel (külalisena) või Kristian Mustonen (külalisena)

Esietendus: 18. märts 2017
Mängupaik: Põrgulava
Kestus: 3 tundi, kahes vaatuses

Ühes spordiklubis varastatakse kassast raha ja uueks juhatuse liikmeks saab Macbeth. Oma uneprobleemiga naisele järele andes sooritab ta kuriteo, millest ei ole enam tagasipöördumist. Hargnevad sündmused, mis tuletavad kummastava järjekindlusega meelde Šoti kuningamänge tuhatkond aastat tagasi, ületades võimuiharuselt puhuti neidki.

Noor Soome lavastaja Antti Mikkola kasutab oma töös „ülekirjutamise“ tehnikat – sarnaselt on ta varasemalt lavastanud „Romeo ja Julia (2014) ning „Kuningas Leari“ (2013). Sarnasel meetodil on nüüd ka „Macbeth“ toodud keskaegsete võimumängude maailmast kaasaja konteksti.

Mikkola viimaste tööde hulka kuuluvad Tampere teatrifestivalile valitud "Rakkaita pettymyksiä rakkaudessa" (2016) ning Telakka Teateris ja Tampere töölisteatris lavale tulnud "Ei voi auttaa, sori" (2016). 2015. aastal sai Mikkola Olavi Veistäjä-nimelise Soome Kultuurkapitali preemia.

Tähelepanu! Lavastuses kasutatakse rohkelt tugevaid valgusefekte, strobovalgust, valju muusikat, lavasuitsu (lavasuits on tervisele kahjutu) ning suitsetatakse.
Lavastus on alla 12-aastastele mittesoovitatav.

Sündmuse koduleht: http://linnateater.ee/lavastused/lavastuste-nimekiri/macbeth

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Macbeth K 26.8.2020 19:00 Tallinna Linnateater, Põrgulava (Lai 23)
Hinnainfo
Pilet ühele (täispilet) 25 eurot
Pilet ühele (sooduspilet) 20 eurot
 
Pilet kahele (2 täispiletit) 50 eurot
Pilet kahele (1 täispilet, 1 sooduspilet) 45 eurot
Pilet kahele (2 sooduspiletit) 40 eurot

Pilet kahele tähendab, et väljastatakse üks pilet, mis kehtib kahele inimesele ja etendusele tuleb siseneda koos. Piletile on märgitud vaid üks istekoht. Kaaslasele kehtib istekoht sellest vasakul (ühe numbri võrra suurem), näiteks kui piletile on märgitud koht nr 1, on teie kaaslase koht nr 2.

Piletimüük Tallinna Linnateatri augustikuu etendustele:

  • Piletimüük augusti etendustele algab 1. juulil kell 11.00.
  • Tulenevalt COVID-19 nakkusohuga seotud piirangutest müüb teater augustikuu etendustele pileteid vaid 50% ulatuses saalide tavapärasest mahust.
  • Publik paigutatakse saali viisil, mis aitab tagada maksimaalse võimaliku sotsiaalse distantsi ning vähendab seeläbi võimalikku nakkusohtu. Linnateatri saalides on publikukohtade vahele jäetud üks vaba istekoht.
  • Lisaks müüme piirangutest tulenevalt augustikuu etenduste pileteid valdavalt kahekaupa. See on vajalik parema kliendikogemuse pakkumiseks, arvestades sotsiaalse distantsi tagamiseks kehtestatud tingimusi. Igale etendusele tuleb siiski müüki ka piiratud arv eraldiseisvaid ühekaupa publikukohti.
  • Teater jätab endale õiguse muuta saalis istumise korda juhul kui koroonaviirusega seotud reeglid riigis muutuvad. Piirangute kadumisel võib teater panna müüki ka ülejäänud 50% saalikohtadest.
  • Teeme kõik selleks, et meie töötajad ja vaatajad oleksid terved. Teatris on tagatud võimalused desinfitseerida ja pesta käsi. Samuti puhastame ja tuulutame oma ruume tavapärasest tihedamalt. Siiski palume riskigruppi kuuluvatel isikutel vajadusel teatrikülastus edasi lükata kuni nakkusohu kadumiseni.
  • Haigestumise korral palume tungivalt kõiki pileti ostnuid jääda koju. Pileteid küll tagasi ei osteta, aga teater aitab võimaluse korral vahetada olemasoleva pileti ümber hilisema etenduse vastu. Teatril on õigus haigussümptomitega inimesi saali mitte lubada.
NB! Piletilevist ostes lisanduvad piletihinnale Piletilevi teenustasud vastavalt valitud müügikanalile.
Täpsem info Piletilevi teenustasude kohta: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Tallinna Linnateater
Lai 19 Tallinn 10133 Harjumaa
6650888
g.uustal@linnateater.ee
reg.nr: 75016094
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Välja müüdud Macbeth Välja müüdudVälja müüdudMacbeth Tallinna Linnateater, Põrgulava (Lai 23), Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Välja müüdud Macbeth Välja müüdudVälja müüdudMacbeth Tallinna Linnateater, Põrgulava (Lai 23), Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Välja müüdud Macbeth Välja müüdudVälja müüdudMacbeth Tallinna Linnateater, Põrgulava (Lai 23), Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!