logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Andres Dvinjaninov ''Vanuse viiskümmend varjundit'' Vaticanis

N 13.4.2023 20:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

„Vanuse viiskümmend varjundit“ Andres Dvinjaninovi etendus Vaticani laval!

Vastupandamatu monokomöödia ealistest iseäralisustest koos vabalt valitud õhtusöögiga müstilises Vaticanis!

Kui vana sa oled? 30? 40? 50? 60? On sel tähtsust?

Me vananeme, kas tahame seda või mitte. Kas oleme vanemaks saades targemad? Mis juhtub meie vestlusteemadega? Kuidas mõjutavad aastad meie maitset, juuste värvi ja kaalu?

Vananemisega kaasnevaid iseärasusi lahkab armastatud näitleja ja lavastaja Andres Dvinjaninov, kes on lavalaudu vallutanud ja publikut hullutanud pea nelikümmend aastat. Nüüd, oma kuuekümne viienda, vabandust, 56. eluaasta lävel räägib ta eelarvamustevabalt ja teravmeelselt unustamisest, tervisest, abielust, plastilisest kirurgiast, pidutsemisest, treeninghüsteeriast, söömisharjumustest ja paljust muust.

Lavastus põhineb rootsi kirjaniku ja arsti Rickard Fuchsi menukil „Sa ei näe nii vana välja!“ („Du ser inte så gammal ut!“). Fuchsi raamatuid on Rootsis müüdud üle 2 miljoni ja teda on avaldatud kaheksateistkümnes riigis.

Igaühe elus jõuab varem või hiljem kätte see hetk, kui ilmub esimene hall juuksekarv. See võib tunduda tragöödiana, või siis hoopis inimliku komöödiana, kui hoolimata alatasa kadunud prillidest õnnestub mitte kaotada huumorimeelt. Tere tulemast ebapopulaarteaduslikku uuringuprogrammi, silmiavavasse ja raputavalt naljakasse komöödiasse saamaks teada, kas su „parim enne“ on möödas!

PS! Uskuge, esimese halli juuksekarva leidmine ei ole tingimata maailma lõpp!

Laudade broneerimine õhtusöögiks info@vatican.ee  Palume tulla õhtusöögile hiljemalt 18:30ks. Uksed on avatud 18:00. Etenduse algus 20:00.

 

Üritused

Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti