logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Fantastiline nelik

N 16.2.2023 20:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Rauno, Toivo, Märt ja Kristjan on Ruutu10 fantastiline nelik. Selle vinge tiitli said nad iseendalt.

Etendusel Fantastiline nelik saab näha kahemehe improetendusi nagu Rauno ja Toivo (koosseisus Rauno Meronen ja Toivo Värbu) ning Kahe Vahel (koosseisus Märt Samma ja Kristjan Vatter).

Rauno ja Toivo - Nad piirduvad ühe publikust saadud inspiratsioonisõnaga, mis määrab umbes 30 minuti pikkuse improetenduse alguspunkti.

Kahe Vahel - Märt ja Kristjan alustavad etteastet publikuliikme poolt pakutud muusikapala saatel. Nad inspireeruvad muusika emotsioonist ning seejärel improviseerivad kuni 30 minuti pikkuse näidendi.

Lisaks saab näha kõiki nelja ka koos improviseerimas.

Raske on ette ennustada, millest nende etteasted räägivad, kuid seni on need olnud südamlikud, koomilised ja kaasahaaravad. Etendusel Fantastiline nelik saadud kogemust kirjeldavad kõige paremini publikust saadud tsitaadid:
 Mind kõrvallauast murelikult jälginud väike tüdruk teatas, et kui ma nii palju naeran, siis mul tuleb pissihäda ja tal oli täielik õigus.
“Oi, see oli nii naljakas! Täitsa segane
“Väga andekad kutid!”


Piletid müügil Piletilevis ja Ruutu10 kodulehel.
Pilet eelmüügis 10 eurot, kohapeal 15 eurot.

Külasta meie etendust nagu tõeline VIP ning broneeri endale laud maitsvate jookide ja söökidega. Laua broneerimiseks võta ühendust Von Krahli baariga telefonil 6269090.
Laua broneerimiseks on vajalik vähemalt 35 euro suurune ette tellimine.  Ühte lauda mahub mugavalt istuma kuni kolm külalist.

 

Üritused

Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti