Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

frei.wild Improvisationstheater Berlin (DEU) & Peter More and Emma Wessleus (GBR)

L 22.9.2018 19:30
Kinomaja, Uus 3, Tallinn
Kuues rahvusvaheline improteatrite festival Tilt esitleb: frei.wild Improvisationstheater Berlin (DEU) & Peter More and Emma Wessleus (GBR)

20.-22. septembrini toimub Tallinnas kuues rahvusvaheline improteatrite festival Tilt! Improteater eristub klassikalisest teatrist selle poolest, et kõik mida publik etendusel näeb, sünnib kohapeal, improviseerituna publiku antud inspiratsioonisõnadest. Seega on iga etendus vahetu ja kordumatu, sest kahte täpselt ühesugust lugu pole võimalik lavale panna. Tilt toob teie ette parimad impronäitlejad ja -koolitajad nii Eestist kui üle kogu maailma!


frei.wild Improvisationstheater Berlin (DEU) - “Õnnelikud kaotajad”
NB! Etendus on inglise keeles.

Kolm sõpra saavad oma tavalises kohtumispaigas kokku. Nad on juba kaua sõbrad olnud ning teavad üksteise tugevusi ja nõrkusi. Siin tunnevad nad ennast nagu kodus ja saavad arutleda rohkem ja vähem olulistel teemadel. Siit väljaspool on elu aga täis raskusi ja proovilepanekuid. Õnne otsides rabelevad nad kõvasti, kuid mitte alati ratsionaalselt. Kas kõlab tuttavalt? Sõprade meeleolu vaheldub rõõmsast kurvani, sealt veidrani ning jälle tagasi. Üks on aga kindel: lõpuks ei ole nende sõprus sama, mis ta oli alguses.

frei.wild Improvisationstheater on tegutsenud üle 11 aasta ning esinenud üle terve Euroopa. Nende eesmärk on leida huumorit inimlikest situatsioonidest kiiretele naljadele toetumise asemel ning nad kasutavad palju sürreaalseid olukordi, erinevaid dimensioone jms. Seetõttu otsivad nad ka alati võimalusi kasutada oma etendustes muusikat, vaikust ja füüsilisust. Lisaks koos esinemisele ühendavad neid ka päriselus soe sõprus... ja igapäevaelu raskused!

https://frei-wild-berlin.de/
https://de-de.facebook.com/frei.wild.berlin

---

Peter More ja Emma Wessleus (GBR) - “Mørdsäga”
NB! Etendus on inglise keeles.

Sügaval Skandinaavias on kuritegu toime pandud. Ainult Skandinaavia parimad ja veidramad detektiivid suudavad selle lahendada. See on fjorde täis krimi, komöödia ja müsteerium. Komöödiaduo Peter More ja Emma Wessleus kutsuvad teid kaasa kurjategijate jälgi ajama, aga ka detektiivide keerukasse igapäevaellu pilku heitma. Etendus on inspireeritud Põhjamaade põnevikest nagu “Kuritegu”, “Sild” ja “Palja relvaga”.

Peter More ja Emma Wessleus kohtusid Amsterdamis, kus nad olid truppide easylaughs ja Opro - Improvised Opera liikmed. Nad on mõlemad improviseerjad ja stand-upi koomikud, kuid Emma võidab, sest ta on lisaks ka ooperilaulja. Kahepeale õnnestub neil püüda kõrgeid noote ja madalaid nalju. Neil on kokku 25 aastat esinemiskogemust.

https://www.facebook.com/Mordsaga/


Rohkem infot festivali kohta: https://improfestival.ee/

Sündmuse koduleht: http://www.improfestival.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
frei.wild Improvisationstheater Berlin (DEU) & Peter More and Emma Wessleus (GBR) L 22.9.2018 19:30 Kinomaja, Uus 3, Tallinn
Hinnainfo
Täispilet 12 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 8 €
Erivajadusega klient/ saatja 8 €

Soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal).

Lisainfo:
Sissepääs avatakse 15 min enne algust.
Kestus 1 h 30 min (ilma vaheajata).
Ligipääs ratastooliga olemas.
Fotoaparaat/ kaamera lubatud.


Toimumiskoht
Uus tn 3 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Creative Thinker OÜ
Tuha 5-23 Tallinn 11414 Harjumaa
5535199
rahel.otsa@gmail.com
Samas toimumiskohas